Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Remonty miały się już zakończyć

Częściowo oddana ulica Emilii Plater, aleja Niepodległości zwężona z powodu remontu torowiska, rozkopana Poznańska. To tylko niektóre miejsca, w których remonty miały się zakończyć przed 1 września. Tak się jednak nie stało.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Katowice_-_Roboty_drogowe.JPG Warszawa nadal rozkopana. Niektóre remonty miały skończyć się wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Tak się jednak nie stało. Są miejsca, w których drogowcy nadal pracują.

Połowicznym sukcesem zakończył się remont Emilii Plater. Drogowcy oddali do użytku tylko połowę jezdni. Od środy kierowcy mogą przejechać jezdnią od strony Alej Jerozolimskich. W oddaniu do użytku drugiej części przeszkodziły opady deszczu, które uniemożliwiły wykonanie oznakowania poziomego.

Takich miejsc w stolicy jest więcej. - Przyjechali, kopali, wykopali jakąś tam rurę, potem zaasfaltowali i potem wywaliło jeszcze raz - relacjonuje jeden z mieszkańców ul. Poznańskiej. Jak czytamy na TVN Warszawa, remont zakończył się w terminie. Wodociągowcy rozkopali jednak świeży asfalt i okazało się że trzeba wymienić rury.

Jeszcze 19 dni kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami w al. Niepodległości. Wszystko przez opóźnienie innego remontu - pętli tramwajowej na Służewcu.

Honor drogowców uratował wykonawca wiaduktu nad al. Krakowską. Wiadukt został oddany do użytku we wtorek wieczorem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.