Facebook Google+ Twitter

Warszawa: Rozkopane ulice w centrum miasta

- W wakacje zawsze biorą się za robotę. Wszystko rozkopią, w jednym czasie. Daliby obywatelom dwa miesiące urlopu i niech sobie zrywają ten asfalt - denerwuje się kierowca stojącego w korku autobusu. Zobacz, co dzieje się na ulicach stolicy

1 z 12 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Al. Niepodległości róg ul. Nowowiejskiej: trwa wymiana sieci cieplnej / fot.B.Międzybrodzki
Al. Niepodległości róg ul. Nowowiejskiej: trwa wymiana sieci cieplnej / fot.B.Międzybrodzki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Mnie się to nawet podoba będę musiał kupić sobie motor bo serwisowanie centrum autem już teraz bywa kłopotliwe aby zdążyć czasem trzeba złamać przepisy lub wpychać się na chama czego sam nie lubię strasznie ale nieraz stosuję .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Centrum Bydgoszczy tez rozkopane....

Komentarz został ukrytyrozwiń

WYOBRAZMY SOBIE CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO PODCZAS REANIMACJI TRUPA.

Jestem "ZA" mistrzostwami EURO'12, a nawet "PRZECIW" budowaniu stadionu na gruzach X-lecia, zwanym "NARODOWYM CENTRUM SPORTU" jak chcą tego ludzie poprzedniej epoki.
Budowanie stadionu w miejscu starego, pochłonie dodatkowe koszty, związane z likwidacją starego, aby przygotować plac budowy pod nowy obiekt.
Kosztowne roboty ziemne, wyburzeniowe i transportowe. Nie wiadomo jeszcze co w trawie ( zwałce) się znajduje. Zwozono tutaj gruz z całej Warszawy, aby oddać stadion na Festywal Młodzieży z całego Świata.
PARKINGI - trzeba budować podziemne, z braku terenu,tymsamym prowadzic roboty ponizej lustra Wisły.- dodatkowa trudnosc i zwiększone koszty.
Budując stadion nalezy zatroszczyc się o infrastrukturę, budując całe zaplecze hotelarsko-gastronomiczne, sale konferencyjne, kinowe itd. Wszystko to by nie tylko VIP-miały radochę, ale by nie zapomniec ze najwazniejszy w tym wszystkim jest widz, kibic. Równoczesnie musi to byc "samograj" który bedzie pracował 24 godziny na okrągło, nie tak jak to było ze stadionem X lecia, potrzebnym władzy na festiwal, czy dozynki.
NARODOWE CENTRUM SPORTU jak chcą niektórzy nalezy od zaraz budowac na terenach z dala od centrum np. Białołeka, gdzie mozna od ręki przystępowac do prac nie kopiąc się z ludzmi pracującymi na największym Jarmarku w Europie. Prace na Białołece byłyby nie odczuwalne dla mieszkanców miasta, podobnie jak to zaplanowano w Gdansku, a i koszty nie byłyby tak cholendarne, jak przy reanimacji trupa jakim jest stadion X lecia.Na wysokosci Białołeki zaplanowano most północny oraz autostradę czy trasę szybkiego ruchy. Wystarczy byłoby przez most pociągnąc nitkę napowierzchnią metra by dojazd do obiektu był przyjemnoscią i bezproblemowy.
www.bobo-bobowski.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łódź już też się rozkopała :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jaki piękny urbanistyczny krajobraz :) +

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ałłććć. Kraków też jest rozkopany...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.