Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Samochód uderzył w przystanek na Wołoskiej. Zdjęcia

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2011-07-20 18:01

Dzisiaj po godz. 16 kobieta wjechała samochodem w przystanek tramwajowy Curtis Plaza, na skrzyżowaniu Wołoskiej i Domaniewskiej. Nikt nie ucierpiał.

Warszawa. Kobieta wjechała samochodem w przystanek / Fot. Przemek KrólWarszawa. Kobieta wjechała samochodem w przystanek / Fot. Przemek KrólDzisiaj po 16 kobieta wjechała kią w przystanek tramwajowy Curtis Plaza, na skrzyżowaniu Wołoskiej i Domaniewskiej. Nikt nie ucierpiał.

Według słów właścicielki czarnej kii, kawałek za skrzyżowaniem w stronę ulicy Rzymowskiego, mijający ją z prawej strony samochód zajechał jej drogę. Przez to została zmuszona do zmiany pasa w lewo, gdzie nadjeżdżający autobus wbił ją w przystanek tramwajowy. Kierowca drugiego samochodu uciekł z miejsca wypadku.

Warszawa. Kobieta wjechała samochodem w przystanek / Fot. Przemek KrólWięcej: Warszawa.naszemiasto.pl


Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Granat
  • Granat
  • 21.07.2011 23:09

Nie jestem kobietą. Wkurza mnie szowinizm.
Artykuł doczytałem, ale 90% internautów czyta tylko "headline'y" a w nim czytamy: Dzisiaj po godz. 16 kobieta wjechała samochodem w przystanek tramwajowy Curtis Plaza, (...).
TVNwarszawa potrafiło podać tego newsa bardziej obiektywnie, bez uwzględniania płci kierowcy, bo to jest kompletnie nieistotne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marcin
  • Marcin
  • 21.07.2011 16:09

Przez ten wypadek spóźniłem się do pracy..
Granat wnioskuje, że jesteś kobietą i do tego feministką skoro nieudolny samiec i do tego dziennikarz szkaluje w twoich oczach kobietę..
Może jednak przeczytasz ten artykuł jeszcze raz zanim wylejesz ponownie swoją nienawiść na post ;
*Według słów właścicielki czarnej kii, kawałek za skrzyżowaniem w stronę ulicy Rzymowskiego, mijający ją z prawej strony samochód zajechał jej drogę. Przez to została zmuszona do zmiany pasa w lewo, gdzie nadjeżdżający autobus wbił ją w przystanek tramwajowy.*

Komentarz został ukrytyrozwiń
Michał
  • Michał
  • 20.07.2011 22:56

ciemna skoda wymusiła!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Granat
  • Granat
  • 20.07.2011 21:02

Skoro wbił ją tam autobus, to dlaczego nieudolny dziennikarzyna musi żerować na szowinizmie i pisać "kobieta wjechała w przystanek?"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.