Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11117 miejsce

Warszawa. Śmiertelny wypadek na ulicy Ciołka. 4-latka nie żyje

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-06-11 20:46

Współautorzy: Filip Chochół

Przed godziną 19, na ulicy Ciołka na warszawskiej Woli, doszło do tragicznego wypadku, z udziałem 4-letniej dziewczynki. Pomimo godzinnej reanimacji, dziecka nie udało się uratować - informuje Filip Chochół.

 / Fot. Filip Chochół W24Policja odgrodziła teren wypadku i przesłuchała kierowcę oraz świadków. Kierujący pojazdem był w szoku.

Na ulicy Ciołka odbywał się ruch wahadłowy. Wokół terenu wypadku pojawiło się wielu gapiów - większość osób to mieszkańcy pobliskich blokowisk.

Dziewczynka przechodziła przez ulicę. Nikt nie wie, dlaczego uczyniła to w niedozwolonym miejscu - 100 metrów dalej znajdują się pasy. Reanimacji dziecka zaprzestano o godzinie 20.20 - niestety nie udało się uratować 4-latki.


Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (31):

Sortuj komentarze:

swiadek
  • swiadek
  • 25.07.2012 22:43

urzytkownik ciolka nastepny debili matka byla z przyjacielem w czapce z daszkien wyglad matki patologia mimo mlodego wieku brak pojawienia sie ojca na miejscu....matka zabrala mala na spacer z tego osierodka na obozowej szkoda ze czas poswiecila na gadke z przyjacielem niz na opieke dzieckiem

Komentarz został ukrytyrozwiń
miszka
  • miszka
  • 27.06.2012 23:42

Dziewczynki szkoda i jej bliskich, ale Agaty i Piotrka jej rodziców nie żałuje...
Powiem tylko jedno temu dziecku jest teraz o wiele lepiej niż miała tu na ziemi z takimi rodzicami...
Tak miało się stać i lepiej dla małej Kasi!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ewa kirszbaum
  • ewa kirszbaum
  • 21.06.2012 00:00

Wielka tragedia wspołczuje mamie i rodzinie ,kto robi takie błedy ?jaki wstyd masakr!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gosiek z szege
  • Gosiek z szege
  • 19.06.2012 12:27

gosiek nikt nie jest wstanie przywrucic zycia małej kasi wiec zrubcie cos dla mamy Agaty przstanie gadac i pisac takie rzeczy

Komentarz został ukrytyrozwiń
świadek :(
  • świadek :(
  • 13.06.2012 22:21

Chłopak - kierowca był w totalnym szoku, współczuję i jemu. Mamie dziecka oczywiście również. to jest tragedia obu stron. gdyby karetka moze byla szybciej na miejscu - moze to tez by cos dalo!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ania
  • Ania
  • 13.06.2012 21:30

Jakby mial prawo jazdy tez by nie zdazyl wyhamowac. Pozatym zle jest napisany ten artykuł (wczesniej było chyba ze dziewczynka miala 9 lat) i teraz zostało ze przechodziła przez ulice w niedozwolonym miejscu. A przeciez ona nie przechodziła tylko wyrwała sie i wbiegła na jezdnie. Wiek zmieniony ale tresc została nie poprawiona.

Komentarz został ukrytyrozwiń
anonim
  • anonim
  • 13.06.2012 18:45

ODCZEPCIE SIĘ OD TEGO CHŁOPAKA CZY MIAŁ PRAWKO CZY NIE NAWET JAK BY MIAŁ TO PRAWKO A DOSZŁO BY DO WYPADKU TO CO BY MIAŁO BYĆ TO BY BYŁO SZKODA DZIEWCZYNKI A RODZICE TO DEBILE ŻE PUSZCZAJĄ 4 LETNIE DZIECKO SAME PO TAKIM DZIECKU NIE MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ ZACHOWANIA JAK U OSOBY DOROSŁEJ ( TRZEBA PRZEWIDYWAĆ I MYŚLEĆ ZA DZIECKO) A TERAZ CHŁOPAK MA ZJEBANE ŻYCIE BO DO KOŃCA ŻYCIA BĘDZIE O TYM MYŚLAŁ I ŻYŁ ZE SWIADOMOŚCIĄ NAWET JAK TO BYŁO NIE UMYŚNE SPOWODOWANIE ŚMIERCI DZIECKA PRZESTROGA DLA INNYCH RODZICÓW PILNUJCIE DZIECI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I SKOŃCZCIE GŁUPIE KOMENTAŻE ŻE KIEROWCA NIE MIAŁ PRAWKA

Komentarz został ukrytyrozwiń
ANDRUSIAK
  • ANDRUSIAK
  • 13.06.2012 16:00

Kolega ma racje,tam jest zakaz parkowania a te F! ze straży miejskiej mają to w dup.... .
W niedziele na Kole to aż się roi ich od groma żeby wklepać mandat a tu w tym miejscu nikogo to nie interesuje.
Ja mieszkam na ulicy M.Bielskiego i codziennie patrzę jak fiuty z Ciołka wjeżdżają po prąd w Bielskiego tylko patrzeć jak coś się znowu stanie.
Kierowcy nie róbcie tego bo jak na mnie traficie a będę przechodził akurat w tym momencie to potne opony.
U nas to sobie komuś można mówić żeby tego nie robił czy tamtego wszyscy maja to w D...
Straż Miejska to są takie ćwoki że głowa mała szkoda słów.
Pani ze sklepu pod którym się stal ten wypadek też ma wszystko w D... i też ją nie interesuje że pod jej schodkami parkują i ograniczają widoczność.
Teraz nie ma winnego ale dla mnie to tu jest wina tej Babci ze nie dopilnowała dziewczynki i kierowcy nie miał pojęcia o jeździe a o refleksie już nie wspomnę.
Ja zawsze tą ulicą jadę sobie bardzo powolutku bo tu często przelatują ludzie i dzieciaki.
Napisać do starzy miejskiej żeby się tą ulicą zajęła w szczególności bo tam jest nie bezpiecznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ala
  • Ala
  • 13.06.2012 15:51

Do "Ciolka" prosze zrobic najpierw prawo jazdy a potem sie wypowiadac, nie w kazdej sytuacji jest czas by zjechac na pachołki, tutaj pojawiło sie dziecko ktorego kierowca napewno nie widział i ktorego sie tam nie spodziewał. Po narkotykach??? Ludzie rozne historie wymyslaja i dopowiadaja swoje. Zaraz bedzie ze kierowca upolował sobie ta dziewczynke jak była na chodniku i specjalnie w nia wjechał. Wyrazy wspołczucia dla rodziny jak i dla kierowcy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ciolka
  • ciolka
  • 13.06.2012 13:02

witam. to nie była matka tylko babka , i dziewczynka się wyrwała z rąk babci i wleciała na ulice , a wina była kierowcy bo mogli manewr zrobić w bok na drugi pas i walnoć w pachołek lecz tego nie zrobili bo parę osób mówiło że oni byli pod narkotykami ,,,,a było by parę ciekawostek ale szkoda się wypowiadać na ten temat , tesz zawinili kierowcy mogom się winić że dziewczynka zgineła , bo parkując na zakazie parkowania ograniczamy widoczność a tom kobietę co ranimowała to znam z widzenia,,,,,,co ona czuje to tesz nika niewie jakie to przerzycie ta dziewczynka jej zmarła na rekach ,,, a tesz mie bardo zastanawia co tak dugo czeka się na karetkę ??????????????????????????? bo asz 13 minut czekało się na ambulas to kpina z życia czas jest ceny w takich sprawach życia.