Facebook Google+ Twitter

Warszawa sprząta i liczy straty po piątkowych "zadymach"

W stolicy całą noc trwało sprzątanie po zamieszkach, jakie wybuchły podczas wczorajszego Święta Niepodległości. Wciąż szacowane są straty.

Plac Konstytucji i Plac na Rozdrożu wyglądały wczoraj jak pobojowisko. To właśnie w tych miejscach starcia manifestantów z policją były najintensywniejsze. W sobotę rano sytuacja powoli wraca do normy. Ślady wczorajszych zadym zostały już usunięte. Samochody i tramwaje mogą przejeżdżać już przez Plac Konstytucji. Służby miejskie informują, że wszystkie prace porządkowe zostały już zakończone.

To właśnie na Placu Konstytucji doszło do najpoważniejszych starć. Przez kilka godzin trwała tam walka chuliganów z policją. W ruch poszły, szklane butelki, kamienie i płyty chodnikowe - podaje TVN Warszawa.

Miasto wciąż liczy starty. Wiadomo, że będą one duże. "Zniszczone są przystanki, policyjne radiowozy czy znaki drogowe" - wymienia Agnieszka Kłąb z biura prasowego Ratusza. Po piątkowych zamieszkach zatrzymanych zostało 210 osób. Część z nich to obcokrajowcy.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Ryszard
  • Ryszard
  • 14.11.2011 07:15

Zasłaniane twarze uczestników nie są zgodne z prawem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie potrzebne napięcia społeczne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jacek Nadworny
  • Jacek Nadworny
  • 13.11.2011 05:17

Bogate państwo stać na naprawę przystanków,znaków drogowych.Pała,gaz,wąskie drzwi dla wandali społecznych.Jarosław wcześniej" szczytował"z biczownikami noszącymi krzyże przed pałacem prezydenta a teraz nagle ożył i ruszył do ofensywy.Kler na lekcjach religii przez ostatnie lata nie zaszczepił dorastającej młodzieży poszanowania wartości,wręcz przeciwnie krewcy duchowni obrastający w pychę zajeli się mamoną i polityką zapominając o swoim powołaniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.