Facebook Google+ Twitter

Warszawa stanęła. Bilans poniedziałku: 114 kolizji, opóźnione loty i olbrzymie korki

Śnieg sparaliżował stolicę. Zakorkowane są główne ulice: Łazienkowska, Modlińska, Aleje Jerozolimskie, Czerniakowska, Puławska. Od godz. 7 do 19.30 w Warszawie doszło do 114 kolizji i jednego wypadku. - Horror - tak kierowcy opisują sytuację na drogach.

Na placu Zawiszy, Okęciu, ulicy Okopowej, pętli Kielecka wykoleiły się tramwaje. Powodem były oblodzone zwrotnice. Tramwaje stanęły również na placu Bankowym - tutaj pasażerowie musieli iść z Pragi na piechotę.

 / Fot. PAP/Grzegorz JakubowskiNad ranem trzy samochody zderzyły się na ulicy Wołoskiej. Nikomu nic się nie stało, ale pojazdy zablokowały prawą część jezdni, utworzyły się korki.

Później stanęły również pociągi. Około godz. 16 pociągi nie kursowały w kierunku Piaseczna i Pruszkowa. W okolicach Dw. Zachodniego i Wschodniego zamarzły rozjazdy.

Tablica przylotów Na warszawskim lotnisku Okęcie. Obfite opady sparaliżowały ruch lotniczy. / Fot. Radek Pietruszka/PAPŚnieżyca spowodowała także utrudnienia na Lotnisku Chopina. Loty z Krakowa, Oslo, Paryża, Wiednia i Mediolanu zostały przekierowane do Katowic.

 / Fot. PAP/Grzegorz JakubowskiPo południu było jeszcze gorzej: od godz. 14.30 do 17 Okęcie zostało zamknięte. Później ruch odbywał się normalnie, wiele samolotów było jednak opóźnionych.

ZTM informuje, że pomimo późnej pory linie autobusowe i tramwajowe nie kursują według rozkładów jazdy. Opóźnienia mogą sięgać nawet kilkudziesięciu minut, pasażerowie musieli więc uzbroić się w cierpliwość.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

By dostać się na moje osiedle - lazłam dziś na piechotę z przygodną znajomą około 6 kilometrów. Autobusy linii 87 i 81 po prostu nie kursowały. W Łodzi jest tragicznie. Właściwie około godz. 16-tej miasto było kompletnie zakorkowane. Korki samochodowe próbowali usprawnić na skrzyżowaniach policjanci, ale to na niewiele się to zdało. Rozkraczone TIR-y nie poprawiały sytuacji. Jest super! ):

Komentarz został ukrytyrozwiń
Komentarz został ukrytyrozwiń
EJIk
  • EJIk
  • 30.11.2010 18:19

Sibir vam v gosti

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na Trasie Toruńskiej tiry miały kłopot z wjazdem na wiadukt, a kierowcom przymarzały wycieraczki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A mój z uczelni. Żadne tramwaje nie kursowały. Potworzyły się niesamowite korki. Wiele kolizji. W rezultacie szedłem piechotą przez prawie godzinę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Napad zimy sparaliżował też mój powrót z roboty :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.