Facebook Google+ Twitter

Warszawa: Strzelanina przy Centrum Wileńska

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2010-03-05 16:00

Głuche odgłosy strzałów zaalarmowały policjantów z jednej z załóg patrolujących Pragę Północ. Chwilę później zobaczyli pędzące srebrne BMW i ruszyli w pościg. Auto skręciło z Al. Solidarności w kierunku Stalowej. Tam, w podwórku studni policjanci znaleźli zaparkowany samochód.

 / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:POL_CH_Warszawa_Wilenska_%282%29.JPGSpanikowany kierowca wyskoczył z auta z bronią w ręku. Kiedy policjanci polecili mu rzucić broń, nie zareagował. Przekonał go dopiero strzał ostrzegawczy oddany przez jednego z funkcjonariuszy. Chwilę później leżał już na ziemi skuty kajdankami. Policjanci podnieśli leżącą nieopodal broń. Okazało się, że bandyta miał przy sobie pistolet maszynowy scorpion.

- Zatrzymaliśmy 22-letniego Dominka K., znanego policji - powiedział podinsp. Maciej Karczyński, rzecznik stołecznej policji. Śledczy badający sprawę przychylają się do wersji, że tuż przed zatrzymaniem Domik K. brał udział w strzelaninie niedaleko Centrum Wileńska, gdzie znaleziono łuski naboi.

Niewykluczone, że doszło tam do porachunków dilerów narkotykowych, z którymi prawdopodobnie prowadził interesy zatrzymany Dominik K.


KEK

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.