Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13073 miejsce

WARSZAWA ŚWIĘTUJE DZIEŃ TAKSÓWKARZA

30 sierpnia obchodzimy Dzień Taksówkarza. Tym razem Warszawa świętowała ten dzień… na słodko! Na warszawskich postojach taksówek kierowcy otrzymali słodką niespodziankę od EcoCar, ekologicznej korporacji taksówkarskiej.

 / Fot. EcoCarZ okazji Dnia Taksówkarza mobilne zespoły EcoCar kursowały na terenie Warszawy, zatrzymując się na postojach taksówek i częstując obecnych tam kierowców taxi słodkim upominkiem. EcoCar S.A. to nowoczesna firma świadcząca usługi taksówkarskie w Warszawie, Wrocławiu i Trójmieście. Spółka kieruje się zasadami zrównoważonego rozwoju dbając o środowisko naturalne, komfort i bezpieczeństwo podróży oraz dostarczanie usług najwyższej jakości.

— Jednym z naszych najważniejszych celów działania jest zadowolenie Klientów. Szczególnie w naszej branży jest ono ściśle powiązane z jakością usług świadczonych przez każdego z naszych kierowców. Dlatego staramy się zapewnić im pełen komfort wykonywania zawodu. Dbamy o kwestie techniczne: udostępniamy nowe hybrydowe samochody, dajemy możliwość wyboru modelu współpracy, gwarantujemy dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, a tym, którzy nie posiadają uprawnień taxi - finansujemy szkolenie i egzamin. Ponadto organizujemy imprezy integracyjne i wspólnie świętujemy wspólne sukcesy. Tym razem chcemy zrobić coś miłego dla wszystkich kierowców taksówek, także tych spoza naszej sieci — mówi Robert Radoszewski, Prezes Zarządu EcoCar S.A.

Stąd właśnie pomysł na akcję „Świętuj Dzień Taksówkarza razem z EcoCar”. Dziś, 30 sierpnia, hostessy w biało zielonych barwach pojawiły się na pierwszych postojach już o godzinie 10.00 i przywitały obecnych tam kierowców pysznym ciastkiem. Dzień rozpoczęty na słodko z pewnością należał do udanych. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich taksówkarzy!

Chcesz dołączyć do grona kierowców EcoCar?
Trwa rekrutacja! EcoCar na terenie Warszawy ma do dyspozycji 100 całkowicie nowych samochodów hybrydowych i tym samym 100 nowych miejsc pracy. Żeby pracować w EcoCar trzeba mieć doświadczenie w jeździe samochodem (wymagane prawo jazdy od min. 3 lat), ale nie jest konieczne posiadanie uprawnień taksówkarskich. Osobom, które pomyślnie wypadną na rozmowie, spółka sfinansuje szkolenie w jednym z renomowanych centrów szkoleniowych. Szczegóły rekrutacji dostępne tutaj: http://bit.ly/PracaEcoCar.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.