Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9679 miejsce

Warszawa. Szydło nie sprawuje już swej funkcji

Koniec opcji świętokrzyskiej. Dominującej w Pałacu Mostowskich, od czasu kiedy komendantem stołecznym został Mirosław Schossler, do niedawna komendant wojewódzki w Kielcach.

 / Fot. Archiwum PolicjiKomendant Główny Policji z dniem 15 lutego 2016 r., po uwzględnieniu prośby o rozwiązanie stosunku służbowego, zwolnił ze służby w Policji insp. Roberta Szydło, zastępcę komendanta stołecznego Policji.

Przypomnijmy, że 19 grudnia 2012 roku komendant stołeczny Policji nadinspektor Mirosław Schossler dokonał uroczystego wprowadzenia mł. insp. Roberta Szydło na stanowisko zastępcy komendanta stołecznego Policji do spraw kryminalnych, byłego komendanta powiatowego w Jędrzejowie, a następnie komendanta miejskiego Policji w Kielcach.

 / Fot. Jerzy KirzyńskiJednym z wiceszefów był już insp. Michał Domaradzki, mający za sobą służbę w: Komendzie Powiatowej Policji w  / Fot. Jerzy KirzyńskiSkarżysku Kamiennej (naczelnik, I zastępca komendanta, komendant), następnie komendant powiatowy Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim, komendant miejski Policji w Kielcach, zastępca komendanta wojewódzkiego Policji w Kielcach.

 / Fot. Jerzy KirzyńskiPo. komendantem stołecznym Policji jest inspektor Piotr Owsiewski, który służbę w Policji pełni od 1994 roku i od początku związany z garnizonem stołecznym.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ciekawe ile osób czytając tytuł artykułu pomyślało o pewnej pani :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.