Facebook Google+ Twitter

Warszawa. „Targi turystyki i wypoczynku Lato 2012” rozpoczną się 20 kwietnia

20 kwietnia na warszawskim Gocławiu, rozpoczną się XVII Targi turystyki i wypoczynku Lato 2012. Po raz kolejny odbywać się będą w hali wystawienniczej przy ul. Marsa. Zagranicznym krajem partnerskim targów jest Egipt. Natomiast polskim partnerem został Region Mazowiecki.

Logo tragów "LATO 2012" / Fot. ScanMiędzynarodowe „Targi LATO” zaliczane są do największych turystycznych imprez konsumenckich w Polsce. Już zgłosiło się ponad 400 wystawców z Polski i całego świata. Wśród nich znajdą się: biura podróży oferujące wyjazdy na każdą kieszeń, organizatorzy wypoczynku dla dzieci i młodzieży, hotele, pensjonaty, schroniska ośrodki wczasowe i rekreacyjne, uzdrowiska, sanatoria i ośrodki spa, obiekty agroturystyczne.

Oddzielne oferty przedstawią przewoźnicy kolejowi, posiadacze nowoczesnych autokarów, polskie i zagraniczne linie lotnicze; będą też oferty promowe.

Nie zabraknie stoisk, gdzie będą się wystawiać polskie i zagraniczne regiony, powiaty i miasta, izby turystyczne, takie jak Polska Organizacja Turystyczna, Polska Izba Turystyki i inni.

Patronat nad targami objęli: Ministerstwo Sportu i Turystyki RP, Prezydent Miasta Stołecznego Warszawa, Polska Organizacja Turystyczna, Polska Izba Turystyki, Samorząd Województwa Mazowieckiego, Burmistrz Dzielnicy Wawer, Warszawska Izba Turystyki.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.