Facebook Google+ Twitter

Warszawa Team w Rajdzie Barbórka

Kierowca Michał Kościuszko i pilot Maciej Szczepaniak wystartują w 46. Rajdzie Barbórka, który zakończy się tradycyjnie na ul. Karowej, w sobotę, 13 grudnia.

Logo tegorocznej edycji Rajdu Barbórki / Fot. OrganizatorRajdowcy startują w barwach stolicy biorąc udział w akcji promocyjnej „Zakochaj się w Warszawie".

Wcześniej, bo już w mikołajki 6 grudnia o godz. 11.30, Michał Kościuszko spotka się w Pałacu Młodzieży z warszawskimi gimnazjalistami. Opowie o swojej pasji – samochodach i rajdach. Przybliży emocje, które mu towarzyszą w trakcie rywalizacji na trasach rajdów zaliczanych do mistrzostw świata.

Spotkanie będzie okazją do obejrzenia oryginalnego kombinezonu rajdowego, w którym mistrz odniósł zwycięstwo w Radzie Sardynii oraz wielu gadżetów rajdowych. Każdy będzie miał możliwość zdobycia autografu Michała Kościuszki, zawodnika Suzuki Sport Europe. Uczniowie będą mieli także szansę wypróbować swoich sił w rajdowej grze na symulatorach. Najlepszy gracz zmierzy się z Michałem Kościuszką i wygra atrakcyjną nagrodę.

Wszyscy fani sportów motorowych, dzięki akcji zorganizowanej przez Miasto st. Warszawa, będą mogli wziąć udział w konkursie na stronie www.motoryzacja.interia.pl. Czterej zwycięzcy wygrają udział w przejeździe (co-drivie) z Michałem Kościuszką po trasie odcinka na Bemowie, w niedzielę, 14 grudnia, po Rajdzie Barbórka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.