Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Tramwaje wracają na Targową. Utrudnienia na Grochowskiej

Trwa modernizacja torowiska na warszawskiej Pradze Południe. Kierowcy i pasażerowie muszą liczyć się z kolejnymi utrudnieniami.

Fot. ilustracyjna / Fot. Cezary Piwowarski, Creative Commons 3.0 http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Tramwaj_warszawski.jpgTrwa modernizacja trasy tramwajowej Dworzec Wileński - Stadion Narodowy - Rondo Waszyngtona. Od soboty prace wykonywane będą na ulicy Grochowskiej. Wymienione zostaną tory i rozjazdy na Zamoyskiego. Powstanie osobny tor dla tramwajów skręcających z Grochowskiej w lewo w Zieleniecką - podaje TVN Warszawa. Zmodernizowane zostaną przejazdy tramwajowe przez ulicę Targową.

Ruch tramwajowy zostanie wstrzymany na ulicy Grochowskiej od Zielenieckiej do ronda Wiatraczna. Pasażerowie będą mogli już korzystać z tramwajów na Targowej pomiędzy Zieleniecką a Kijowską oraz dworcem Wileńskim, gdzie wcześniej odbywały się prace. Fot. ilustracyjna / Fot. Anita Zienowicz, Creative Commons 3.0 http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:POL_warsaw_grochowska_o001.JPG&filetimestamp=20070617232618

W związku z prowadzonymi pracami, z utrudnieniami muszą liczyć się także kierowcy. Zamknięte będą pasy Targowej, który umożliwiają wjazd z Zielenieckiej w Targową w kierunku Kijowskiej. Kierowcy przez dwa tygodnie będą musieli korzystać z objazdu ulicami Zamoyskiego, Lubelską i Skaryszewską.

Remont trasy potrwa do końca października. Oprócz remontu torowiska, zmodernizowanych zostanie sześć przystanków. Pojawią się nowe wiaty i zostanie zamontowane dodatkowe oświetlenie.


Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.