Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Trwa przebudowa ulicy Powstańców Śląskich

Od dwóch tygodni trwa przebudowa bardzo ważnej dla Bemowa - ulicy Powstańców Śląskich. Dopiero w maju tego roku miastu udało się, dzięki wykorzystaniu przepisów specustawy drogowej, przejąć kawałek terenu, którego od 20 lat nie chciała sprzedać rodzina Gmurków.

1 z 9 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Do tej pory dla aut i tramwajów przeznaczony był tylko jeden pas. Skutkiem tego było to, że gdy auta jechały to tramwaje musiały stać i czekać na zmianę świateł. Wtedy tramwaje ruszały a auta stawały. Fot. Adam Lutostański.
Do tej pory dla aut i tramwajów przeznaczony był tylko jeden pas. Skutkiem tego było to, że gdy auta jechały to tramwaje musiały stać i czekać na zmianę świateł. Wtedy tramwaje ruszały a auta stawały. Fot. Adam Lutostański.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Hm Anno, tutaj co śmieszne sytuacja jest taka, że jak na razie dla kierowców nie ma praktycznie żadnych zmian. Jak musieli tam stać, tak stoją. Jak mieli z tramwajami jeden pas tak i dalej go mają. Mnie jednak rozśmieszyło to pisanie o utrudnieniach, tak jakby do tej pory ich tam nie było. W każdym razie jest nadzieja, że za jakiś raczej krótki czas będzie tam normalnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

często tamtędy przejeżdzałem i zawsze rozmawialismy o tym kawałku ze znajomymi

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najwspanialsze jest, że ostatecznie nie odebrano im całej działki, ale fragmencik na drogę. Czyli pod oknem będą mieli dwupasmówkę jeszcze bliżej nosa :)
Tyle lat gierek szanownej rodziny jednak pewną dziką satysfakcją się odbiło :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

...Mieszkam w Polsce
Mieszkam w Polsce
Mieszkam tu, tu, tu, tu...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 28.05.2009 09:36

Wszelkiego roidzaju przebudowy, remonty i naprawy ulic, zwłaszcza tych ważnych, kosztują kierowców więcej czasu na przejazd i .... przede wszystkim nerwów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.