Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11025 miejsce

Warszawa. Trzy poważne wypadki z udziałem autobusu i tramwajów

W piątek 14 grudnia w Warszawie doszło do dwóch wypadków z udziałem tramwajów. Przy placu Wileńskim "dwudziestka szóstka" potrąciła dwie kobiety. Natomiast na Nowym Świecie autobus linii 175 potrącił kobietę.

Dwa poważne wypadki w Warszawie. Zdjęcie pochodzi z 2010 roku. / Fot. Mateusz Wawrowski14 grudnia w Warszawie doszło do trzech poważnych wypadków z udziałem pojazdów komunikacji miejskiej.

Około godziny 13.15 tramwaj 20 zderzył się z samochodem osobowym marki Audi. Do wypadku doszło na ulicy Kaliskiego na warszawskim Bemowie. W wyniku uderzenia niskopodłogowy wagon wypadł z szyn, połamał się pantograf i zerwał się słup od trakcji elektrycznej. Kierowca samochodu został ranny. Jak poinformował serwis tvnwarszawa, na miejscu wypadku przez ponad 2 godziny pracowały służby ratownicze. Specjalny dźwig Tramwajów Warszawskich wstawił pojazd szynowy na tory.

Natomiast przy skrzyżowaniu al. Solidarności i ulicy Jagiellońskiej doszło do potrącenia dwóch kobiet przez tramwaj linii 26. Poszkodowane prawdopodobnie przebiegały przez tory i wpadły pod pojazd szynowy. Kobiety zostały wyciągnięte spod tramwaju przy użyciu ciężkiego sprzętu. Pogotowie ratunkowe zabrało je do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Utrudnienia w miejscu wypadku trwały godzinę. Tramwaje linii 18, 20, 23 i 26 kierowane były objazdami.

Autobus jadący na linii 175, potrącił kobietę. Do wypadku doszło około godz. 19 na odcinku pomiędzy Świętokrzyską a rondem de Gaulle'a. Poszkodowana z urazem nogi została przewieziona do szpitala.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.