Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Ulica Bonifraterska wciąż czeka na remont. Od 4 lat

W listopadzie 2008 roku część ulicy Bonifraterskiej została zamknięta dla ruchu. Oficjalny komunikat: zagrożenie katastrofą budowlaną. Kończy się rok 2012 i niewiele się w tej kwestii zmieniło. Betonowe zabezpieczenia odgradzają niebezpieczny odcinek drogi, a korki w stronę Targówka są zmorą kierowców.

 / Fot. Tomasz Kowalski,redaktor serwisu Wiadomosci24.plUlica wyłączona z ruchu w 2008 roku nadal będzie nieprzejezdna. / Fot. Tomasz Kowalski, redaktor serwisu Wiadomosci24.pl Prace remontowe zapadającego się odcinka miały ruszyć od razu, ale zostały przesunięte. Powód? Zniszczone wiadukty przy ulicy Słonimskiego. Ulicą Bonifraterską jeszcze długo nie pojedziemy. Obecnie na drodze stoją betonowe barierki, odgradzające zapadającą się jezdnię. Kto odpowiada za taki stan rzeczy?

W rozmowie z W24, rzecznik Zarządu Dróg Miejskich, Kamila Gałęcka, poinformowała, że w gestii ZDM należało zabezpieczenie zniszczonego odcinka. Decyzję o remoncie odcinka musi podjąć Urząd Dzielnicy Śródmieście, do którego należy ten odcinek drogi.

 / Fot. Tomasz Kowalski, redaktor serwisu Wiadomosci24.pljak się dowiadujemy od Andrzeja Kopaczewskiego, Naczelnika Wydziału Inwestycji Urzędu Dzielnicy Śródmieście, rozmowy zarządców i inwestorów zostały zakończone pozytywnie, a konieczna dokumentacja skompletowana. Zostanie przekazana w tym tygodniu Zarządowi Dróg Miejskich. Termin rozpoczęcia prac remontowych nad niebezpiecznym odcinkiem drogi nie jest jeszcze znany.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.