Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Utrudnienia w kursowaniu autobusów po awarii magistrali

W godzinach popołudniowych na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Sikorskiego doszło do pęknięcia rury z gorącą wodą. Ulica została szybko zalana wodą, która zaczęła błyskawicznie podtapiać samochody. Służby miejskie natychmiast zamknęły skrzyżowanie. Warszawiacy utknęli w ogromnych korkach. Autobusy ZTM zostały poprowadzone na najbliższe objazdy.

Zdjęcie ilustracyjne. / Fot. W24/Filip ChochółNa skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Sikorskiego w godzinach popołudniowych doszło do poważnej awarii rurociągu z gorącą wodą. Po chwili całe skrzyżowanie zostało podtopione - w niektórych miejscach osunęła się ziemia. Służby ratunkowe oraz porządkowe w krótkim czasie dotarły na miejsce zdarzenia.

 / Fot. w24Do akcji musiała wkroczyć straż pożarna, bo w jednym z miejskich autobusów pasażerowie nie mogli sami wydostać się z autobusu. Woda, która płynęła po ulicy była zbyt gorąca. Skrzyżowanie zostało wyłączone z ruchu w obu kierunkach od ulicy Idzikowskiego do alei Witosa. Kierowcy zostali poprowadzeni na najbliższe objazdy.

 / Fot. Targeo.plAutobusy linii: E-2, 116, 130, 166, 172, 195, 422, 501, 503, 519, N31 oraz N81 na okres naprawy głównej magistrali ciepłowniczej zostało sprowadzonych na objazdy:

Linia: E-2, 116, 130, 172, 422, 501, 503, 519, N31, N81:
-> jadąca w kierunku południowym:
... - Jana Sobieskiego - (w lewo) - Idzikowskiego - (w prawo) - al. Witosa - (w lewo) - Jana Sobieskiego - ...
-> jadąca w kierunku północnym:
... - Jana Sobieskiego - (w prawo) - al. Witosa - zawrotka na rondzie przy ul. Czerniakowskiej - al. Witosa - (w prawo) - Beethovena - (w prawo) - Jana Sobieskiego - ...
Linia: 166 oraz 195:
-> jadąca w kierunku południowym:
... - Jana Sobieskiego - (w lewo) - Idzikowskiego - (w prawo) - al. Witosa - (na wprost) - al. Sikorskiego - ...
-> w kierunku północnym:
... - al. Sikorskiego - (na wprost) - al. Witosa - zawrotka na rondzie przy ul. Czerniakowskiej - al. Witosa - (w prawo) - Beethovena - (w prawo) - Jana Sobieskiego - ...

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Zarządu Transportu Miejskiego


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.