Facebook Google+ Twitter

Warszawa: w niedzielę marsz wyzwolenia konopii

Sześć lat temu, 12 kwietnia zostało zaniesione do Sejmu symboliczne ziarno konopi i tak też wszystko się zaczęło.

"Sadzić, palić, zalegalizować" - z takimi słowami na ustach, poczynając od Pałacu Kultury i Nauki, w niedzielę 29 maja, o godzinie 15 pojawią się na ulicach Warszawy zwolennicy konopi. Jest to już kolejna inicjatywa miłośników tej substancji. Chcą, by palenie jej i posiadanie było w 100 proc. legalne.

Podczas oglądania spotu reklamującego niedzielny marsz możemy się dowiedzieć, że nie tylko o samą możność palenia im chodzi, ale również o to, by polski rząd przestał dbać o narkotykowy monopol mafii. Spot Marszu Wolnych Konopi

Marsz organizowany jest przez dorosłych ludzi, którzy domagają się respektowania ich praw. Celem manifestacji nie jest namawianie do palenia, lecz pokazanie panującej wśród rządzących hipokryzji, oraz faktu, że palacze marihuany są przyjaznymi ludźmi, których nie trzeba się bać, a którzy za swój świadomy wybór wtrącani są do więzień i traktowani jak przestępcy.

Przed Pałacem Nauki i Kultury spotykają się wszyscy, którzy chcą przekazać innym przesłanie: „Obowiązujące, restrykcyjne prawo wobec marihuany trzeba zmienić”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

mati86
  • mati86
  • 27.05.2011 22:36

Zalegalizować!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.