Facebook Google+ Twitter

Warszawa. W sobotę ruszają VII Targi "Rowery 2011"

Już w ten weekend, od 12 do 13 marca, w hali Expo XXI w Warszawie, rusza siódma edycja targów "Rowery 2011". Odwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w branży, a także wziąć udział w spotkaniach z wybitnymi polskimi sportowcami.

Przede wszystkim na targach będzie można odwiedzić stoiska największych światowych marek rowerowych. Poza wystawami, będzie można uczestniczyć w spotkaniach ze sportowcami, pokazach akrobacji, nauce bezpiecznej jazdy czy licznych konkursach. / Fot. Logo VII Targów Rowery 2011

Także miłośnicy historii znajdą na imprezie coś dla siebie. Czeka na nich pokaz „Radomskiego Pododdziału Cyklistów” w umundurowaniu III Okręgu Policji Państwowej Radom sprzed września 1939 roku. Grupa wystąpi na zabytkowych rowerach Łucznik z lat 1929-39 używanych przez Wojsko Polskie. Będzie też defilada. Na specjalnym stoisku, Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie wystawi kilkanaście najciekawszych eksponatów ze swoich zbiorów.

Pod koniec marca w Warszawie odbędą się targi Eurogastro

Najmłodsi będą zapraszani do konkursów. To także dla nich przygotowane zostało specjalne miasteczko ruchu drogowego. Pod okiem stołecznego policjanta dzieci będą mogły uzyskać kartę rowerową.

Wszelkie informacje na temat targów znaleźć można na stronie www.targirowery.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.