Facebook Google+ Twitter

Warszawa w wersji unplugged

Godziny szczytu. Wszyscy zmierzają do pracy na biurową "9". Brak prądu powoduje korek na skrzyżowaniach i złość na twarzach podróżujących.

1 z 4 Następne zdjęcie
Zdjęcie: I premie za punktualność, zniknęły tak jak prąd na skrzyżowaniach. Fot. Katarzyna Malesa
I premie za punktualność, zniknęły tak jak prąd na skrzyżowaniach. Fot. Katarzyna Malesa

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Rzeczywiście, w tym kraju dzieje się coś dziwnego... Prądu zaczyna brakować a ceny za prąd rosną i pewnie będą rosnąć. Dlatego uważam, że warto podpisać umowę, która zakłada cenę gwarantowana, tzn. dostawca prądu nie podniesie ceny do końca roku i wtedy to się opłaca. W tym żeby zrozumieć rynek energii, pomogła mi strona izi.pl Jesli nie do końca wiecie co i jak się odbywa na rynku - zobaczcie na stronie izi.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

I ja się nie znam, powiem tylko, że coś niedopbrego dzieje się w nazym kochanym kraju. Jak już elektrownie "stają" no to o czymś to świadczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mieszkam na Sadybie (Dolny Mokotów) i też nie było prądu. Często po powrocie z pracy zauważam, że w ciągu dnia były wyłączenia - trudno powiedzieć na jak długo, ale różne wyświetlacze (np. w kuchence, zegary) migają i trzeba je na nowo ustawiać. Zastanawiam się tylko: jeśli jest tak poważna awaria, że staje kawał miasta, to czy zmiana dostawcy coś tu pomoże? Sądzę, że inny dostawca musi używać tych samych kabli, ale nie znam się na tym, może ktoś coś podpowie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przy tej awarii w Warszawie zastanawiamy się z żoną czy zmienić dostawce energii. Ci sie stało, że tak nagle nie było prądu??? Chyba jesteśmy zdecydowani zmienić dostawcę. Odwiedziliśmy strone www.izi.pl i tam mozna zmienić. Czy ktoś już zmienił i może nam cos poradzić? Nie wiem na jakiego dostawce zmienić a mieszkamy na warszawskim Mokotowie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.