Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23682 miejsce

Warszawa. Weekend dla fanów jednośladów

W najbliższy weekend fani jednośladów będą mieli nie lada gratkę. Szykuje się II Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów 2010.

 / Fot. Mateusz Max MaksiakDla jednych dźwięk wydawany z silnika V8 to muzyka, dla innych piękne są
dźwięki, jakie wydaje z siebie Harley Davidson, inni zaś wolą spokojne brzmienia Hondy Goldwing - niemal domu na kołach, a jeszcze inni oglądają się za Ducati lub Hayabusą. Wszyscy, których ryk silnika przyprawia o szybsze bicie serca, powinni się wybrać na II Ogólnopolską Wystawę Motocykli i Skuterów 2010, która odbędzie się w dniach 19-21 lutego 2010 w halach wystawienniczych MT Polska przy Ulicy Marsa 56.

Co zobaczymy na targach? Premiery zapowiada wielu wystawców. Wspomnieć można tu o BMW, który zaprezentuje najnowocześniejszą wyścigową potęgę S1000RR, Honda postawiła zaś na śmiałą koncepcję o oryginalnym wyglądzie, dostępną praktycznie dla każdego. Mowa o nowym chopperze VTX1300 CX. Jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeśli posiadacie już swój wymarzony jednoślad należy zadbać o bezpieczeństwo oraz modny wygląd. Tym na targach zajmą się firmy wyspecjalizowane w ubiorze dla miłośników jazdy.

Gdzie, jak i za ile?

Hale MT Polska zlokalizowane są przy ulicy Marsa 56. Na miejsce targów można dojechać następującymi autobusami komunikacji miejskiej: 115, 137, 145, 168, 173, 183, 315, 401, 408, 514, 515, 520. Szczegółowy rozkład jazdy można znaleźć po adresem www.ztm.waw.pl.

Kilkaset metrów od hal MT Polska znajduje się stacja PKP Gocławek. Szczegółowy rozkład jazdy pociągów można znaleźć pod adresem: www.mazowieckie.com.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.