Facebook Google+ Twitter

Warszawa: Weekend w kinie

Jeśli zamierzasz spędzić weekend w kinie to dobrze wybrałeś. W tym tygodniu na dużym ekranie swoją premierę będzie miało pięć filmów.

Plakat filmu "wszystko jest w porządku" / Fot. Plakat25 lutego po raz pierwszy będziemy mogli zobaczyć długo oczekiwany film "Wojna żeńsko-męska" w reżyserii Łukasza Palkowskiego. To komedia obyczajowa, opowiadająca o bezrobotnej dziennikarce Basi, która walczy nie tylko z brakiem pieniędzy, ale także z nadwagą i swoją dojrzewającą córką. Nie ma jednak czym się przejmować - ze swoimi problemami nie radzi sobie sama. Ma wiernych przyjaciół, którzy pomogą jej wyjść z każdej opresji.

"Wojna żeńsko-męska" to nie jedyna polska produkcja, która ma premierę 25 lutego. W kinach zobaczymy też "Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł" Antoniego Krauze. Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji polskich. W filmie przenosimy się do roku 1970. Antoni Krauze rekonstruuje dramatyczne wydarzenia w Gdyni, które zakończyły się brutalną pacyfikacją manifestantów przez oddziały wojska i milicji.
Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna filmu.


Plakat promujący film "Piekielna zemsta 3D" / Fot. Plakat"Piekielna zemsta 3D" to kolejna propozycja kinowa. Tym razem Nicolas Cage wciela się w rolę Miltona, zmarłego ojca kobiety, która zostaje zamordowana. W piekle Milton zawiera umowę z szatanem, by móc wrócić z zaświatów i uratować swoją wnuczkę Piper oraz zemścić się na mordercach córki.

W weekend także zostanie wyemitowany po raz pierwszy film Lisy Cholodenko "Wszystko w porządku", opowiadający o losach normalnej rodziny, gdzie wszystko wydaje się być w porządku do momentu, gdy 18-letnia córka Nicka i Jules, za namową brata decyduje się poznać swojego biologicznego ojca (Paula), który nie wiedział dotąd o istnieniu swoich dzieci. Wkroczenie Paula do rodziny, naraża jej stabilność i powoduje wiele problemów.

W Kinotece na ekranie zagości "Życie z wojną w tle". Film wyreżyserował Todd Solondz, a swoją światową premierę miał on już 3 września 2009 r. Bohaterowie filmu w świecie pełnym wojny, komizmu i patosu, walczą, by znaleźć miłość, przebaczenie i sens.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.