Facebook Google+ Twitter

Warszawa: weekendowe atrakcje z okazji Dnia Dziecka

Jeśli, sącząc poranną kawę, nadal nie masz pomysłu na Dzień Dziecka, to mam dla ciebie kilka propozycji. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka w Warszawie odbędzie się mnóstwo imprez dla najmłodszych.

 / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Girl_blowing_bubbles.jpgMokotów

W sobotę, 29 maja, w godz. od 13 do 17, na skwerze Gwiazda Polski przy ul. Konduktorskiej 17 odbędzie się plenerowy festyn rodzinny „Kraina bajek - Święto Dziecka na Mokotowie”. Urząd dzielnicy przygotował dla uczestników festynu interaktywny program estradowy "Kosmiczna deskorolka" z Krystyną Giżowską, występ kabaretu bajkowego "Zgrywus". Najmłodsi będą mogli obejrzeć bajki: „O Piracie Buciorze, który znalazł skarb”, „O rybaku i Złotej Rybce” w wykonaniu teatru muzycznego „Cudaczek” z Domu Kultury Kadr. Z myślą o dzieciach przygotowano także konkursy plastyczne z nagrodami, zabawy w teatr, naukę integracyjnych tańców z różnych stron świata.

Najmłodsi będą mieli okazję spotkać się z autorkami książek dla dzieci: Joanną Papuzińską oraz Dorotą Gellner.

Ursynów

W niedzielę, 30 maja, w godz. od 13 do 16.30, przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów, odbędzie się piknik z okazji Dnia Dziecka, Dnia Matki oraz Dnia bez papierosa. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji: konkursy, zabawy. Co odważniejsi, będą mogli wziąć udział w karaoke i ujawnić swój wokalny talent. Dla łasuchów przygotowano degustację dietetycznych potraw i porady na temat zdrowego odżywiania.

Dla najmłodszych został przygotowany plac zabaw: zamek do skakania, trampolina, zjeżdżalnia.
O godz. 16.30 dla uczestników festynu zagra zespół Papa D.

Wesoła

W sobotę, na Hipodromie Szwadronu Jazdy RP, odbędzie się plenerowy Piknik Wesoła 2010. Występy artystyczne dzieci i młodzieży, zawody i zabawy sportowe, regionalne zawody hippiczne to tylko nieliczne z atrakcji przygotowanych przez urząd dzielnicy. Miłośnicy szachów będą mieli okazję wziąć udział w turnieju. Rodzice z dziećmi mogą wystartować w biegu rodzinnym. W trakcie festynu zagra Oddzial Zamknięty. A gościem wieczoru będzie zespół Big Cyc.

Zoo

W sobotę, od godz. 10 do 16, stołeczny ogród zoologiczny zaprasza na Miedzynarodową Wystawę Świnek Morskich. Będzie można zobaczyć wszystkie hodowane w Polsce rasy tych uroczych zwierząt.

Mnóstwo atrakcji dla najmłodszych przygotowały także warszawskie centra handlowe.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.