Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Wieczór japońskich gier w kawiarni "Południk Zero"

Chcesz pograć w oryginalne japońskie gry i lepiej poznać azjatycką kulturę? Zaproszenie Klubu Japońskiego, Fundacji Autokreacja i kawiarni "Południk Zero" jest skierowane do Ciebie.

Inauguracyjne spotkanie klubu rozpocznie się dzisiaj, 11 lipca o godz. 18, w lokalu "Południka Zero" przy ul. Wilczej 25 w Warszawie.

Program przewiduje spotkanie z gośćmi z Japonii, którzy będą mówić o grach takich jak shougi, go czy innych, specyficznych dla tego kraju. Później, chętni będą mogli w nie zagrać pod okiem doświadczonych instruktorów Klubu japońskiego.

Spotkanie jest równocześnie częścią projektu, który ma na celu integrację z przedstawicielami kultur pozaeuropejskich, poprzez prezentację gier typowych dla krajów ich pochodzenia. Cudzoziemcy, którzy mieszkają w Polsce, opowiedzą o swoich wspomnieniach z dzieciństwa związanych z grami, domu rodzinnym, etc.

Owocem 10 spotkań ma być publikacja, która będzie przewodnikiem po różnorakich grach świata.
Będzie można tam znaleźć ich opisy, a także część plansz i rekwizytów do ich samodzielnego sporządzenia. Planowany termin wydania - październik lub listopad 2011.

Dla uczestników przewidziany jest skromny poczęstunek - sushi i zielona herbata.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Klubu Japońskiego.

Wiadomości24.pl to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.