Facebook Google+ Twitter

Warszawa: Wielki powrót Huberta von Schnapsa

W stolicy ponownie zabawa, niepoprawny humor i rozrywka, jakiej dawno u nas nie było.

Miasteczko rozrywki. Fot. Agnieszka Pawłowska / Fot. Agnieszka PawłowskaA to wszystko za sprawą powrotu nie kogo innego jak Huberta von Schnapsa, który po nieobecności w świecie rozrywki, wraca do gry z nowymi atrakcjami. Mieszkańcy Warszawy już w tym tygodniu będą mogli przekonać się, co legendarny von Schnaps przygotował tym razem.

Organizatorzy zapewniają, że tego, co zobaczymy przy ulicy Towarowej i Solidarności, jeszcze nie było. Miasteczko rozrywki ma zostać otwarte w tym tygodniu. Jak zdradzają, chętni będą mogli bawić się przy takich atrakcjach jak: zamek hororru, karuzela samostrzelająca, karuzela zwana pentagonem, kraina Huberta von Schnapsa, wystawa pt. ’’Apokalipsa’’, która umożliwi zwiedzającym poznanie zarówno dobrych, jak i złych przepowiedni; wielki labirynt skarbów, gdzie każdy z uczestników znajdzie swój skarb, który będzie mógł zabrać do domu.

Poza tym szykuje się także długo oczekiwana ‘"Wystawa obrządku kultu fallicznego wśród ludów Azji, Afryki i wysp dziewiczych’’, która dostępna będzie dla zwiedzających od lat 18. Wszystkie atrakcje oglądać można przez nabliższy miesiąc.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Węże które owijają się dookoła ręki, jadowite pająki i dziwne skorupiaki w jednym pawilonie. "Złoto" Azteków w innym. Na karuzeli może zakręcić się w głowie. Jak na smutną Warszawę całkiem niezła zabawa. Wczoraj spędziłam tam trzy godziny. Poznałam osobiście Huberta von Schnapsa. To znany cloun i iluzjonista Wiesław Podgórski. Ten sam, którego dzieci nagrodziły Orderem Uśmiechu. Szkoda tylko że ten park rozrywki czynny jest do 21. Wieczorami przy odpowiedniej luminacji mogło by być jeszcze weselej i straszniej. Dorosłym polecam Jamę Chama. Co w niej jest nie zdradzę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.