Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Wybierz swojego dzielnicowego!

Od 1 października rusza badanie opinii publicznej pod hasłem "Mój Dzielnicowy". W ramach przeprowadzanego badania mieszkańcy stolicy będą mieli możliwość oceny pracy dzielnicowych policjantów.

Komenda Stołeczna Policji zachęca do oddania głosu na ulubionego dzielnicowego. Głosowanie w plebiscycie będzie możliwe w dn. od 1 października do 31 grudnia. / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Fiat_Seicento_Policja.jpg -Każdy mieszkaniec stolicy i miejscowości przyległych będzie mógł wziąć udział w głosowaniu, którego celem jest wyłonienie najlepszego dzielnicowego. Tego, który zdaniem mieszkańców dzielnicy najlepiej wykonuje swoje obowiązki i cieszy się uznaniem - komentuje aspirant Beata Wlazłowska.

Na stronie serwisu policja.waw.pl czytamy, że głosować będzie można od 1 października do 31 grudnia 2010 roku, za pośrednictwem Internetu. Wyniki natomiast zostaną podane przez Stołeczną Komendę Policji 31 stycznia 2011 roku.

By wziąć udział w badaniu wystarczy wyszukać na stronie internetowej Komend Rejonowych lub Powiatowych Policji (w zakładce Dzielnicowi) właściwego dzielnicowego, odpowiedzialnego za opiekę nad daną miejscowością lub ulicą. Następnie oddać głos na kandydata naciskając ikonę "głosuj". Dzielnicowi, którzy otrzymają największą liczbę głosów w badaniu zostaną nagrodzeni.

WIESZ COŚ WIĘCEJ NA TEN TEMAT? ZAREJESTRUJ SIĘ I NAPISZ ARTYKUŁ!
MASZ INNE ZDANIE NIŻ AUTOR MATERIAŁU? WYRAŹ JE W KOMENTARZU!Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

MARCIN TUR
  • MARCIN TUR
  • 07.10.2010 09:08

CHODZI O TO BY DOCENIC ICH PRACE POPRZEZ WLASNIE TAKIE GLOSOWANIE...POZDRAWIAM

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tadeusz Zaj
  • Tadeusz Zaj
  • 30.09.2010 11:30

Jak można wybrać swojego dzielnicowego, skoro jest już ''nasz '' :) ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.