Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Wypadek na Trasie Łazienkowkiej

Na Trasie Łazienkowskiej, w kierunku Pragi, obok stacji Orlenu, wydarzył się wypadek. Samochód osobowy wjechał dosłownie pod ciężarówkę MPO, służącą do mycia ulic. Jedna osoba została ranna.

 / Fot. Łukasz MilejWypadek wydarzył się wczoraj około godziny 22.40. Po kilkunastu minutach przyjechały trzy samochody straży pożarnej i dwie karetki pogotowia, a także policja.

Samochód marki Rover wjechał w tył ciężarówki MPO, ale z powodu różnicy wysokości pojazdów, osobówka wjechała pod spód zgniatając się całkowicie. Myjce nie stało się nic. Samochód osobowy na pewno jechał bardzo szybko, ale dokładne przyczyny ustala policja.

Pod tą cieżarówkę wjecał samochów. Uszkodzeń praktycznie nie widać / Fot. Łukasz MilejAkcja wyciągania kierowcy Rovera trwała około 40 min. Przez cały ten czas kierowca był przytomny i prawdopodobnie jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo, ponieważ ratownicy cierpliwie czekali na jego uwolnienie, nie prowadzili żadnych działań.

Policja zablokowała całkowicie zjazd Trasą Łazienkowską pod Alejami Niepodległości. Mimo późnej godziny, na miejscu zdarzenia zebrała się duża grupa osób oglądających akcję ratowniczą. Może wyciągną wnioski...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.