Facebook Google+ Twitter

Warszawa wzbogaci się o kolejny wieżowiec

Oficjalna prezentacja biurowca odbyła się 30 września, a jego ukończenie i oddanie do użytku pierwszych pomieszczeń biurowych jest planowane na trzeci kwartał 2010 r.

Plany biurowca / Fot. Piotr KaliszewskiZebra Tower jest wspólnym projektem Rondo Office Project oraz austriackiej spółki S+B Gruppe. Biurowiec ma bardzo dobrą lokalizację, znajduje się bowiem obok wejścia do stacji metra Politechnika, przy rondzie Jazdy Polskiej. Parametry budynku: 15 pięter, 17 800 m2 powierzchni użytkowej, podziemny garaż z dużą ilością miejsc parkingowych.

Prezentacja biurowca odbyła się w specjalnie przygotowanym do tego celu pomieszczeniu, bowiem wieżowiec znajduje się obecnie w stanie surowym. Licznie zgromadzeni goście byli świadkami Otwarcie uroczystości / Fot. Piotr Kaliszewskipoświęcenia obiektu dokonanego przez księdza Andrzeja Jurczyka. W chwilę po ceremonii poświęcenia dokonano wmurowania kamienia węgielnego i zamurowania pamiątkowego sejfu z drobiazgami pozostawionymi przez wybranych gości.

Dla gości przygotowano różne atrakcje takie jak: wirtualny pokaz planów architektonicznych budynku, pokaz sztuki body art, malowanie graffiti (wszystko to nawiązywało do kształtu biurowca -zebry).

Partnerem uroczystości był katering restauracji Belvedere.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

To ten co zasłania wieże kościoła Zbawiciela patrząc z Pola Mokotowskiego. Ponad 80 lat było widać a teraz zginą. Pojawią się smogi w centrum.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Warszawa raczej się wzbogaca bo ten budynek powstaje.

Fajnie jakby go skończyli, nie tak jak Z44. :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kolejny pustostan biurowy szykuje nam stolica, z napisami: "biura do wynajęcia" - tylko firm nie ma, które stać na wynajmowanie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.