Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Z obrazem Jezusa przemaszerują pod Pałac Prezydencki

Członkowie ruchu Intronizacji Jezusa Króla Polski wyruszą w niedzielę spod Sejmu, a następnie przemaszerują z obrazem przedstawiającym Jezusa na Krakowskie Przedmieście, pod Pałac Prezydencki, gdzie będą się modlić wraz z obrońcami krzyża.

 / Fot. PAPObrońcy krzyża i członkowie ruchu Intronizacji Jezusa Króla Polski będą się wspólnie modlić o zmiany w Polsce i zgodę prezydenta Bronisława Komorowskiego na budowę pomnika upamiętniającego ofiary katastrofy smoleńskiej na Krakowskim Przedmieściu - informuje polskieradio.pl.

Obrońcy krzyża chcieliby przy tej okazji postawić przed Pałacem Prezydenckim nowy krzyż. Ponieważ straż miejska zabroniła protestującym stawiania krzyży na chodniku, obrońcy chcą zamontować go na wózku.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

"Polska to jest piekna kraj, Polska to dziwna kraj" mawiał Zulu Gula.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Uznania Jezusa za swojego Króla i Pana dokonało już, razem z władzami świeckimi i duchownymi, kilkadziesiąt miast, miejscowości i kilkaset parafii w Polsce. Obok archidiecezji warmińskiej takiego aktu dokonała m.in. diecezja elbląska i łomżyńska."

Komentarz został ukrytyrozwiń
Patrycjusz
  • Patrycjusz
  • 19.09.2010 18:29

Jezus już raz chciał być królem to go za to ukrzyżowali Rzymianie, widocznie chrześcijanie chcą żeby go teraz jeszcze raz ukrzyżowali Polacy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ludziska nudzą się, chcą działać, a że takie, a nie inne wyczyny im w głowie to już inna sprawa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 19.09.2010 15:42

Już nie wiem, czy śmiać się , czy płakać!

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Ponieważ straż miejska zabroniła protestującym stawiania krzyży na chodniku, obrońcy chcą zamontować go na wózku". Sposób niejakiego Drzymały.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak sie to ludziska rozpaskudzili - kolejną wyprawę krzyżową zamiast do Jerozolimy, na miejscu chcą załatwić. Co za wygodnictwo!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Owszem,
Episkopat powinien zdecydowanie opowiedzieć się w niektórych kwestiach. Jak można Jezusa, którego matka jest Królową Polski, mianować królem Polski?! Paranoja.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zzz
  • zzz
  • 19.09.2010 10:16

to jakaś paranoja. ja w takim razie na króla wolski chcę mieć Lucyfera.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ja Obywatel
  • Ja Obywatel
  • 19.09.2010 09:24

Budząc się zawsze zastanawiam czy ja jeszcze obudziłem się w 21 wieku czy też jakaś maszyna do poruszania w czasie nie przeniosła mnie w głębokie średniowiecze. To co się dzieje ostatnio przypomina czasy kiedy po Europie wędrowały grupy biczowników aby odgonić zarazy. Najwyższy czas oby Episkopat Polski w końcu zabrał zdecydowany głos w tej sprawie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.