Facebook Google+ Twitter

Warszawa. Z ZTM jest wesoło

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2009-12-19 07:55

Przedwczorajsza podróż z warszawskim ZTM była pełna wrażeń. Niewiele osób przypuszczało, że dzisiaj sytuacja się powtórzy. Kolejne awarie, tramwaje i autobusy opóźnione o kilkadziesiąt minut, gigantyczne korki, przemarznięci i zdenerwowani podróżni. To już codzienny widok w stolicy.

Poranna podróż "17". / Fot. Ewa Krzysiak Jeśli ktoś z podróżujących warszawską komunikacją miejską miał nadzieję, że pzedwczorajszy paraliż miasta już się w najbliższym czasie nie powtórzy, to dzisiaj zobaczył, jak bardzo się mylił.

W godzinach porannych sytuacja się powtórzyła. W tym samym miejscu i o tej samej godzinie znów stanęły tramwaje. I tak jak wczoraj utworzył się korek ciągnący się aż do Arkadii. Co tym razem się stało? Od motorniczego tramwaju pasażerowie nie mogli się tego w żaden sposób dowiedzieć. Na ich pytania nie reagował. Zajął się czytaniem porannej prasy, zamykając starannie okienko. Niech sobie pasażerowie tkwią w tramwaju jak wsiedli. Śpieszy się gdzieś komuś?

Po południu również czekała na podróżnych niespodzianka. Kolejna, popołudniowa awaria. / Fot. Ewa Krzysiak
Na Rondzie ONZ w kierunku Żoliborza (po 16.00) stoją tramwaje. Za chwilę docierają następne. Tłumy ludzi zmierzają w stronę przystanków autobusowych. I czekają bezskutecznie. Ci, którzy stali już wcześniej informują "nowych", że marzną co najmniej pół godziny i żadnego autobusu nie widać. Po kolejnych 20 minutach pojazd przyjeżdża. Nawet połowa osób oczekujących na przystanku do niego się nie zmieściła.
Część z nich poczekała na następny. Inni poszli pieszo. Tramwaje ruszyły po około 50 minutach.

Jakie atrakcje czekają na podróżnych w poniedziałek?

"W nowy rok pojedźcie z nami!" apeluje warszawskie ZTM. Patrząc na ostatnie kilka dni podróżowania komunikacją miejską, to dla wielu osób będzie to niezapomniana jazda:) Ciekawe , kto się na tą wspólną podróż zdecyduje?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

U nas to normalka :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

W Lublinie było podobnie. dopiero dzisiaj się poprawiło i jeździ się w miarę normalnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kiedy wczoraj zobaczyłam, jak się podróżuje w tej zimowej aurze po Zielonej Górze, pomyślałam sobie: "To jaką udręką musi być przemieszczanie się w większych miastach"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.