Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8781 miejsce

Warszawa. Zamieszanie w metrze. Zamknięte stacje i wypadek

Z powodu montowania ułatwień dla osób niepełnosprawnych, podczas weekendu (27-29 sierpnia) stacja Warszawskiego Metra Politechnika będzie zamknięta dla pasażerów.

Fot. ilustracyjna / Fot. Kiclaw/Właściciel autorskich praw majątkowych do tego pliku zezwala każdemu wykorzystać go w dowolnym celu, pod warunkiem, że wykorzystujący wyraźnieW dniach 27 sierpnia (sobota) od godziny 3 do 29 sierpnia (poniedziałek) do godziny 4 stacja Politechnika będzie zamknięta dla pasażerów. Pociągi będą przejeżdżały przez stację, ale bez zatrzymywania się. Pasażerowie będą musieli korzystać z tramwajów i autobusów.

Utrudnienia są związane z pracami modernizacyjnymi, informuje Metro Warszawskie. Zmiany - specjalne guzki i jaskrawe pasy, ułatwiające poruszanie się po stacji osobom niewidomym i słąbowidzącym, zostały już wprowadzone na kilku innych stacjach. Następna w kolejności (i na szczęście ostatnia) modernizowana będzie stacja Młociny (w dniach 29-30 sierpnia). Potem weekendowy ruch warszawskiego metra wróci do normy.

Na stacja jest bardzo tłoczno. / Fot. Fot. Łukasz BrzezickiDla ułatwienia komunikacji uruchomiono specjalną autobusową linię zastępczą Z-4, kursującą między stacją Politechnika, a stacją Pole Mokotowskie. Niestety utrudnienia i tak są duże - okoliczne stacje są zatłoczone.

Przeczytaj relację z metra


Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.