Facebook Google+ Twitter

Warszawa: Zjazd delegatów PZPN

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-12-20 11:58

W Warszawie zebrało się Walne Zgromadzenie Delegatów Polskiego Związku Piłki Nożnej. Podczas obrad prezes związku podsumuje rok swojej działalności.

Grzegorz Lato przyznał, że nie był on udany dla polskiej piłki. Zauważył, że biało-czerwoni nie awansowali na mundial, a polskie kluby słabo zaprezentowały się w europejskich pucharach.

Jednym z punktów zjazdu będzie głosowanie nad udzieleniem absolutorium dla członków zarządu, w tym prezesa. Sekretarz generalny PZPN Zdzisław Kręcina zastrzega, że ewentualne nieuzyskanie absolutorium nie oznacza wcale dymisji. Jego zdaniem jest to tylko swego rodzaju żółta kartka. Nie uważa jednak, żeby zdecydowano się ją pokazać komukolwiek.

Delegaci Polskiego Związku Piłki Nożnej, podczas zjazdu wybiorą także firmę audytorską, która przeprowadzi kontrolę finansową w związku. Zostanie także ustanowiony preliminarz budżetowy na kolejny rok. W programie ujęto także zmiany w statucie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ta organizacja jest tak skompromitowana że dobrze by było aby si ę rozwiązała na wieki i już nie przynosiła wstydu i upokorzeń krajowi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.