Facebook Google+ Twitter

Warszawa: zmiana w kursowaniu metra. Pasażerowie zdezorientowani

W weekend z ruchu zostało wyłączonych sześć stacji metra w stolicy. Zmiana, mająca poprawić bezpieczeństwo, spowodowała dezorientację wśród pasażerów.

Metro powróci do normalnego kursowania w poniedziałek rano. / Fot. http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Stoklosy_warsaw_metro1.JPGO zmianach w kursowaniu metra pisałem w materiale " Zmiana w kursowaniu metra w weekend". Informacje na ten temat pojawiały się w mediach.

Jak się okazuje, zmiany spowodowały duże zamieszanie. Na stacji Wilanowska pasażerowie odbijali się od zamkniętych drzwi. Niedoinformowani warszawiacy traci na stacjach zarówno swój czas jak i nerwy.

Dla przypomnienia. Z ruchu w dniach 20 i 21 lutego 2010 r. wyłączone są stacje: Ursynów, Służew, Wilanowska, Wierzbno, Racławicka i Pole Mokotowskie.

Komunikacja zastępcza

* linia tramwajowa 70: METRO WILANOWSKA – Puławska – pl. Unii Lubelskiej – Marszałkowska – pl. Zbawiciela – Nowowiejska – pl. Politechniki – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – PLAC NARUTOWICZA,

* linia autobusowa Z-1: URSYNÓW PŁD – Ciszewskiego – al. Komisji Edukacji Narodowej – Dolina Służewiecka – Puławska – al. Niepodległości – Batorego – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Marszałkowska – zawrotka na rondzie Dmowskiego – Marszałkowska – CENTRUM (przystanek 01).


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Słyszałem nawet, że metro ma teraz jeździć w odwrotną stronę (taki mały eksperyment) ;-)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.