Facebook Google+ Twitter

Warszawa: Znów wypadek na Globusowej

Na ulicy Globusowej (Włochy) w wypadku drogowym zderzyły się trzy samochody. W tym miejscu notorycznie łamany jest zakaz przekraczania ciągłych linii w celu zawrócenia. Skutki są zwykle mniej lub bardziej tragiczne.

 / Fot. Łukasz MilejDziś, ok. godziny 13, na ulicy Globusowej zderzyły się trzy samochody. Mieszkańcy Włoch przyzwyczaili się już do częstych, poważnych zdarzeń drogowych w tym miejscu. Często tworzą się tu korki - dlatego kierowcy wciąż łamią przepisy. Widoczność jest ograniczona zjazdem w tunel i zakrętem. Wystarczy zawrócić w nieodpowiednim momencie i dochodzi do zdarzenia takiego jak dzisiaj. Prawdopodobnie to było przyczyną wypadku. Dodatkowo przyczepność była bardzo słaba, szczególnie dla opon zimowych - mokro i temperatura ok. 8 stopni.


Szybko przyjechały służby miejskie: straż pożarna, karetki i policja. Droga została zamknięta, szkoda jednak, że tak niedokładnie. Samochody jadące od strony ulicy Chrobrego musiały zjechać za tunel, gdzie wydarzył się wypadek aby zorientować się, że droga jest zablokowana - dopiero tu radiowóz blokował drogę. Prawdopodobnie nikt nie zginął.

Widok z ulicy Świerszcza / Fot. Łukasz Milej / Fot. Łukasz Milej / Fot. Łukasz Milej


 / Fot. Łukasz Milej / Fot. Łukasz Milej / Fot. Łukasz Milej

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.