Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27402 miejsce

Warszawa: ZTM rezygnuje z przystanków na żądanie

To smutna wiadomość dla pasażerów Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie. Od 5 lutego, czyli od piątku, autobusy przyśpieszone nie będą zatrzymywały się na żądanie na każdym przystanku. Jak informuje ZTM, jest to spowodowane ociepleniem.

Od piątku nie ma przystanków na żądanie. / Fot. Piotr Panfil- Pracownicy ZTM będą na bieżąco analizowali prognozy pogody - czytamy na stronie internetowej ZTM Warszawa. Jednak nie mamy czego się martwić, bowiem stołeczny przewoźnik trzyma rękę na pulsie.

Jeżeli nastąpi znaczący spadek temperatur i mrozy będą się utrzymywały przez kilka dni z rzędu tzw. "przystanki mrozowe" znów zostaną przywrócone - tłumaczy ZTM.

Warto dodać, że przewoźnik musi koniecznie włączyć klimatyzację w autobusach, by pasażerowie nie marzli. Dlatego pracownicy nadzoru prowadzą kontrole, czy w rzeczywistości kierowcy włączają ogrzewanie.

Jeśli w autobusie jest zimno, pasażer ma prawo zgłosić to na adres mailowy lub zadzwonić na numer infolinii: 194-84 i poinformować o zaistniałym przypadku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ten tytuł, to do zmiany, bo sugeruje, ze wogole nie bedzie przystankow na żądanie, a tu o co innego chodzi :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.