Facebook Google+ Twitter

Warszawiacy fali się nie boją...

Tylu ludzi na warszawskich mostach dawno nie widziałem. Codziennie podgrzewana przez media atmosfera spowodowała olbrzymie zainteresowanie nadchodzącą falą powodziową. W przeciwieństwie do miast na południu Polski, w Warszawie jest spokojnie.

Niecodzienny spektakl - publiczność dopisała. / Fot. Piotr ŻyłaRzecznik warszawskiego metra uspokaja: instalacje warszawskiej kolejki podziemnej są przygotowane na tego typu sytuacje. Wbrew doniesieniom medialnym, zalanie stacji nam nie grozi.

Zaniepokojony doniesieniami z warszawskiego zoo postanowiłem także tam zasięgnąć języka. Odpowiedź nadeszła dość szybko i, jak podaje Anna Karczewska (Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie) - "Ogólnie jest spokojnie, zagrożenia nie ma, ale media wywołują sensację, m. in. w sprawie strzelania do zwierząt. Mamy dopracowane procedury i jesteśmy w stałym kontakcie ze służbami miejskimi".

Media, za wszelką cenę próbują przekazać grozę sytuacji - Na "Rusałce" po praskiej stronie Wisły... / Fot. Piotr ŻyłaWarszawa jest dobrze zabezpieczona. Miejmy nadzieję, ze szkody będą znikome i służby ratownicze będą mogły skupić się na udzielaniu pomocy w miejscach, gdzie ta pomoc będzie znacznie bardziej potrzebna.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Czego te media nie robią, wzbudzają w Warszawiakach zainteresowanie. A czy byli by gotowi, chętnie nieść pomoc?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.