Facebook Google+ Twitter

Warszawiacy o upadających biurach podróży [Wideo]

Współautorzy: Tomasz Kossakowski Andżelika Kwasiborska

W kolejnym odcinku "Sondy ulicznej", reporterzy Wiadomości24.pl zapytali warszawiaków m.in. czy upadające biura podróży zniechęciły ich do wyjazdów na wakacje. Zapraszamy serdecznie do oglądania już szóstego odcinka "Sondy ulicznej".



Obejrzyj także pozostałe odcinki sondy ulicznej:

Odcinek 1: Co warszawiacy sądzą o przymusowych szczepieniach?
Odcinek 2: Komunikacja miejska w oczach warszawiaków
Odcinek 3: Jazda testowa z Veturilo - część 1
Odcinek 4: Warszawiacy o Hannie Gronkiewicz-Waltz
Odcinek 5: Warszawiacy do przegranych siatkarzy
Odcinek 6: Aktualnie oglądasz!
Odcinek 7: Warszawiacy o oszczędzaniu oraz inwestowaniu pieniędzy
Odcinek 8: Polacy o sprawdzaniu polityków przez służby specjalne
Odcinek 9: Warszawiacy o bramkach w warszawskim metrze
Odcinek 10: [a]http://www.wiadomosci24.pl/artykul/sonda_uliczna_nielegalne_przejscie_przy_pkp_sluzewiec_wideo_240246.html;Pasażerowie o nielegalnym przejściu na PKP Warszawa Służewiec


Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

Jolka
  • Jolka
  • 12.08.2012 23:07

Teraz ja pobawię się w zgadywanie ....może to będzie pytanie o Olimpiadę ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Koń
  • Koń
  • 12.08.2012 20:09

Jaki jest związek między upadającymi biurami podróży, a podróżowaniem w góry świętokrzyskie? Czy nie miało być o wycieczkach zagranicznych?

Komentarz został ukrytyrozwiń
encepence
  • encepence
  • 12.08.2012 20:02

krasnystaw ma racje, nic nie można zrozumiec

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sondy są fajne:)
Koles co smiga na gape jest mocny:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 12.08.2012 17:15

przecież to normalne że firmy i powstają i plajtują ...i banki też i biura podrózy ... to jest ryzyko demokracji jeszcze w takim wilczym kraju jak u nas...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak zawsze fajnie sie ogladało ;D pozdrawiam ! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
  • Jolka
  • 11.08.2012 17:34

@ sierpo-młocie ....rząd czy samorząd ma mi wybierać biuro podróży i sprawdzać? Nie sprowadzaj wszystkiego do polityki .
Polak jak zwykle chce się szybko dorobić i oszukuje a naiwni za 5zł chcą lecieć do Afryki .Na mentalność Polaków nie ma wpływu nikt .
Chcesz przy każdym postawić policjanta ? Jeżdżę od 12 lat z renomowanym biurem i problemów nie mam.
Izby Turystyczne udzielają wszelkich informacji .

Komentarz został ukrytyrozwiń
razSierpem razMłotem
  • razSierpem razMłotem
  • 11.08.2012 15:59

·Jolka, NIE! Tylko madry wybor wladz rzadowych i samorzadowych. Kontrole, owszem... ale to rzecz wtorna.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
  • Jolka
  • 11.08.2012 15:26

Tylko sprawdzanie biur podróży uchroni nas przed niespodziankami .

Komentarz został ukrytyrozwiń
krasnystaw
  • krasnystaw
  • 11.08.2012 13:53

Nic nie zrozumiałam z tego co powiedziała prezenterka. Szczególnie na początku