Facebook Google+ Twitter

Warszawiacy od dziś muszą segregować odpady

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2006-09-01 03:16

Nowy regulamin czystości w stolicy. Od pierwszego września wszyscy mieszkańcy Warszawy będą zobowiazani do selektywnej zbiórki odpadów.

fot. Agata Szilagyi – Zgodnie z nowymi przepisami, pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów znikną z ulic, pojawią sie natomiast w każdej altance śmietnikowej – mówi Arkadiusz Drewniak z Biura Ochrony Środowiska.
– Za nieprzestrzeganie regulaminu będą mandaty – ostrzega zaś Bartłomiej Zieliński ze Straży Miejskiej.
Warszawiacy segregują tylko dwa procent wszystkich swych odpadów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Pewnie trzeba będzie jeszcze trochę poczekać na pojemniki w każdej altance. Ale może im będa bliżej zwykłych smietników łatwiej będzie jednak wrzucić plastikowe butelki, papier czy szkło do odpowiedniego sortownika. Ja żeby wyrzucić posortowane śmiecie muszę sie udać na mały spacerek, ale widzę też pojemniki naprawdę blisko altanek od dłuzszego czasu i nie zawsze sa one zapełnione... to nie kwestia ustawienia ale świadomosci ludzi...długo by pisać

Komentarz został ukrytyrozwiń

A to ciekawe. W mojej "altance śmietnikowej" były i są cztery standardowe śmietniki. Zobaczymy, czy do jutra coś się zmieni. Na dodatek na klatce schodwej, ani nigdzie nie pojawiła się taka informacja. Gdyby nie publikacje Wyborczej i powyższy art, nie wiedziałbym na ten temat nic.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.