Facebook Google+ Twitter

Warszawska Droga Kultury - zaangażowani w Skarpę

Jak Ci się żyje w Warszawie? A może tylko tu mieszkasz? Chcesz, ale nie wiesz jak się zaangażować? Poszukaj dobrej inicjatywy obywatelskiej i... działaj. Jednym z takich pomysłów jest Warszawska Droga Kultury. Warto poznać swoje miasto lepiej! Życie nie jest przecież tylko sumą oddechów.

mapa / Fot. WDK16 listopada br. o godz. 16 w PKiN odbędzie się spotkanie w ramach projektu Warszawska Droga Kultury. Gospodarzem będzie Ewa Malinowska-Grupińska Przewodnicząca Rady m.st. Warszawy, która dołączyła do koalicji Warszawskiej Drogi Kultury.

Warszawska Droga Kultury jest obywatelską inicjatywą koalicji tworzonej przez przedstawicieli instytucji, które rezydują na koronie Skarpy Warszawskiej i poczuwają się do bycia jej gospodarzami. Celem projektu jest realne zadbanie o to szczególne miejsce, o jego dziedzictwo i walory. Istotne jest, aby wszyscy uczestnicy projektu wspólnie planowali kolejne działania, wykorzystując jak najlepiej siłę i synergię, jaką daje uczestnictwo w projekcie.

Trafiłam na tą inicjatywę, poszukując możliwości dla realizacji projektu Warszawskiego Traktu Zakochanych , o którym to pisałam wcześniej na łamach Wiadomości24: Po co Trakt Zakochanych w stolicy?, Warszawski Trakt Zakochanych, nie odpuszczam!

Zainteresowała się tematem również redakcja Wiadomości24 Trakt Zakochanych powstanie w Warszawie?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Tak, "Życie nie jest tylko sumą oddechów."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.