Facebook Google+ Twitter

Warszawska Firma Wydawnicza poleca "Sondę" Marka Siudyma

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-12-28 14:35

Ta książka będzie zapewne pasjonującą lekturą dla dzisiejszych czterdziesto- i pięćdziesięciolatków, którzy jako dzieci i nastolatki z wypiekami na twarzach śledzili „Sondę” od pierwszego odcinka.

 / Fot. Materiały prasoweW dość monotonnych czasach PRL-u był to najbardziej pasjonujący program popularnonaukowy. Już sama czołówka ─ w której wykorzystano sugestywną grafikę przedstawiającą wiadomość o naszej planecie wysłaną w kosmos do innych cywilizacji ─ rozbudzała ciekawość i wyobraźnię oraz sugerowała, że warto przekraczać ograniczenia techniczne i cywilizacyjne.

Autor książki „18.20 SONDA” był współautorem tego programu. Mamy teraz niezaprzeczalną przyjemność zajrzeć za kulisy realizacji tej kultowej audycji i dowiedzieć się, jak powstawały zachwycające, aż zapierające dech w piersiach, ujęcia. Zainteresowani poznają z pierwszej ręki stosunki panujące w TVP i w minionym ustroju w ogóle, bo wspomnienia Marka Siudyma to opowieść o życiu w tych jakże już odległych czasach, z „Sondą” w roli głównej.

O autorze: Marek Siudym – twórca telewizyjny, współpracownik popularnonaukowego programu telewizyjnego "Eureka", a także współtwórca "Sondy".

ISBN: 978-83-7805-606-5
Oprawa: miękka
Format: 144x206 mm
Liczba stron: 164, zdjęcia
Premiera: 17 grudnia 2012
Cena: 30 zł

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

To znakomity pomysł. Świetne programy Sondy były niezwykłe. Zastanawiam się czy znalazłby się wydawca, który wydałby książkę, albo zrobił montaż filmowy z programów "Jajko Kolumba". Też świetny popularnonaukowy program. Inny bardzo dobry i na czasie program poświęcony bezpieczeństwu ruchu drogowego pt. "Czy musiało tak być?" - oba wieloodcinkowe, emitowane w TVP. Pewnie znalazłoby się więcej naprawdę dobrych, wartościowych pozycji, które warto przypomnieć, bo ogromna większość jest nadal aktualna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To ci dopiero...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.