Facebook Google+ Twitter

"Warszawska Jesień" 2011. Wyjątkowo bogaty program 54. edycji!

"Warszawska Jesień" to odbywający się od 1956 roku w Warszawie międzynarodowy festiwal muzyki współczesnej. Jak zawsze organizatorzy przygotowali dla nas mnóstwo ciekawych propozycji. Jeżeli jesteś miłośnikiem muzyki współczesnej, nie może Cię tam zabraknąć!

 / Fot. Materiały promocyjne, http://www.warszawska-jesien.art.pl/files/wska_Jesie___2010__Koncert_inauguracyjny__FN___fot._Karol_Piechocki__1_.JPG.jpgW stolicy "Warszawska Jesień" potrwa 8 dni (16-24 września). Jest organizowana przez Związek Kompozytorów Polskich, który co roku czuwa nad tym, by program imprezy był niezwykle bogaty.

Związek i tym razem stanął na wysokości zadania. Codziennie czekają nas po dwa koncerty. Festiwal otworzy koncert Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, który odbędzie się 16 września o godz. 19.30 w Filharmonii Narodowej. O 22.30 w hali sportowej OSiR na Ochocie będzie można zobaczyć audiowizualny koncert Phill'a Niblock'a. W kolejnych dniach czeka nas równie dużo atrakcji. Poniżej link do szczegółowego planu imprezy:
"Warszawska Jesień" - program imprezy

Bilety na koncerty są dostępne w sprzedaży od 12 września. Można je nabyć w kasach Filharmonii Narodowej, w Biurze Festiwalu przy Rynku Starego Miasta 27 oraz w miejscach koncertów na godzinę przed ich rozpoczęciem. Ceny wahają się od 5 do 50 złotych. Można także wykupić karnety, najdroższe za 378 złotych. Warto dodać, że Filharmonia Narodowa oferuje studentom, emerytom i rencistom 50 proc. zniżki.

"Mała Warszawska Jesień", czyli krok w stronę najmłodszych

Związek Kompozytorów Polskich uważa, że muzyka współczesna bez wątpienia może się podobać także dzieciom, dlatego też w tym roku po raz pierwszy rusza "Mała Warszawska Jesień". Oczywiście, najmłodszych do słuchania muzyki najlepiej zachęcić poprzez zabawę, stąd pomysł organizatorów na rozpoczęcie imprezy interaktywną instalacją muzyczną "Melodeusz", której autorem jest Patryk Zakrocki. Instalacja była dostępna 16 września, od 9 do 18 w Starej Kordegardzie na terenie warszawskich Łazienek.

Zbliża się weekend, więc jeśli nie macie jeszcze planów na spędzenie czasu z dzieckiem, może warto by było zapoznać się ze szczegółową ofertą "Małej Warszawskiej Jesieni"?

"Mała Warszawska Jesień" - program imprez

Czytaj więcej -->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.