Facebook Google+ Twitter

Warszawska Polonia zaprasza gimnazjalistów na warsztaty prasowe

Klub piłkarski Polonia Warszawa serdecznie zaprasza na specjalne warsztaty prasowe dla uczniów szkół gimnazjalnych. Jest to jedna z imprez towarzyszących Akcji Kibic.

Władze klubu z Konwiktorskiej pragną pokazać młodzieży nie tylko czysto sportową stronę swego klubu. Zorganizują też specjalne spotkania w celu przedstawienia fanom piłki nożnej zaplecza związanego z dziennikarstwem sportowym. Na każdym meczu Polonii pracuje około 150 dziennikarzy. Gimnazjaliści dostaną możliwość wcielenia się w ich rolę i poznania od kuchni dziennikarskiego fachu: napisania sprawozdania z meczu, zrobienia fotografii, czy też przeprowadzenia wywiadu z zawodnikiem.

Program warsztatów w głównej mierze opierać się będzie na dziennikarstwie internetowym. Organizatorzy postarają się przybliżyć przyszłym przedstawicielom mediów na czym polega webwriting, jak stworzyć własną stronę internetową (Wordrpress) oraz jak prowadzić klubowy serwis internetowy.

Termin warsztatów został przewidziany na 6 maja. Godzina rozpoczęcia to 17:00. Całość z krótkimi przerwami ma potrwać ok. 3 godziny. Miejscem odbywania się szkolenia będzie budynek klubowy przy ulicy Konwiktorskiej 6. Zajęcia prowadzone będą w sali nr. 103 przez szef Biura Prasowego Polonii - Wojciecha Kosteckiego. Liczba uczestników jest ograniczona- zgłoszenia przyjmowane są mailowo pod adresem: wkostecki@ksppolonia.pl. Każde zgłoszenie zawierać powinno imię, nazwisko, szkołę oraz klasę. Każdy uczestnik otrzyma na swoją skrzynkę mailową przydatne na spotkaniu materiały.

Dodatkowo Polonia Warszawa zorganizuje wśród gimnazjalistów konkurs na najlepszą witrynę o Polonii Warszawa bądź jednym z jej zawodników. Być może ze zwycięzcą oficjalny serwis Czarnych Koszul nawiąże współpracę!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.