Facebook Google+ Twitter

Warszawska Praga warta odwiedzenia! Jest jednym z najciekawszych miejsc w Europie

Warszawska Praga została wyróżniona przez portal The Culture Trip German. Na liście najciekawszych miejsc do odwiedzenia w krajach sąsiednich, znalazła się na pierwszym miejscu.

 / Fot. Guillaume Speurt CC BY-SA 2.0 flickrThe Culture Trip German poleca 12 miejsc, które koniecznie trzeba odwiedzić. Listę otwiera warszawska Praga.

"W przeszłości warszawska Praga była kojarzona jako dzielnica z najwyższym poziomem przestępczości w mieście. To już jednak przeszłość i w ostatnich latach prawa strona miasta wykiełkowała w jeden z najlepszych Europejskich centrów kreatywnych, z dawnymi magazynami i fabrykami, zamienionymi w hipsterskie bary, kluby, restauracje i ośrodki kultury. Teraz dzielnica przyciąga młodych ludzi w stylu boho, którzy dobrze wiedzą, że nastała prawdziwa moda na "bycie na Pradze", gdzie bije prawdziwy puls miasta" - czytamy na stronie theculturetrip.com.

Zobacz także: 1 marca, a może 1 kwietnia? Bukmacherzy przyjmują zakłady, kiedy otworzą II linię metra

Na drugim miejscu zestawienia znajduje się Amsterdam. Dalej zostały wyróżnione miejsca w Berlinie, Budapeszcie, Oslo, Sztokholmie, Londynie, Paryżu, Mediolanie, Kopenhadze, Barcelonie i Rzymie.

Globalny portal The Culture Trip publikuje informacje o najlepszych miejscach kulturalnych, gastronomicznych, lifestylowych i podróżniczych na świecie.

Źródło:AIP

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.