Facebook Google+ Twitter

Warszawski Iluzjon zaprasza na ostatni seans przed wakacjami

Już 17 czerwca 2011r. kino Iluzjon zaprasza na ostatni seans przed wakacjami. Światowe bestsellery, wielkie gwiazdy i niezwykłe historie. Do wyboru jest pięć znakomitych tytułów.

 / Fot. Pior, GNU„Frantic” – reż. Roman Polański. Dramat, thriller z 1988r. Produkcja - Francja i USA.
Znajdziemy to znakomite aktorstwo Harrisona Forda i Emmanuelle Seigner, Paryż miasto miłości, obyczajowej swobody, ale i ludzi, z którymi bohater – Amerykanin nie może się dogadać, nie ze względu na język, ale na różnice kulturowe. Świetne zdjęcia Witolda Sobocińskiego, a muzykę skomponował Ennio Morricone.

„Mały Wielki Człowiek” – reż. Arthur Penna,prod. USA, obraz z 1970 roku. To western i swego rodzaju odyseja Dzikiego Zachodu. Niezwykła historia białego człowieka wychowanego przez Indian.

„Imperium Słońca” – reż. Steven Spielberg, produkcja USA z 1987 roku. Główne role grają John Malkovich i Christian Bale. Film opowiada o jedenastoletnim chłopcu, Angliku, mieszkającym w Szanghaju, który po śmierci rodziców musi sam sobie poradzić w życiu, w ekstremalnych warunkach. Poznaje przyjaciół i wrogów.

„Strach zżerać duszę” – reż. Reiner Werner Fassbinder, film z 1974 roku, produkcja
niemiecka. Dramat, romans dojrzałej Niemki i marokańskiego gastarbeitera. Miłość ponad wszelkimi podziałami – kulturowymi, narodowymi i wiekowymi – czy się uda…

„Zawód reporter”– reż. Michelangelo Antonioni, premiera kwiecień 1975 rok, koprodukcja: Francja, Italia i Hiszpania. Świetne główne role Jacka Nicholsona i Marii Schneider. Reporter postanawia zmienić swoje mało interesujące życie zawodowe – wyniknie z tego znakomity… dramat.

Na stronie filmWeb można wybrać film i głosować do 12 czerwca 2011: [a]http://http://www.filmweb.pl/news/Seans+z+Filmwebem+Na+styku+kultur-74315;http://www.filmweb.pl

Ostatni seans przed wakacjami odbędzie się w warszawskim kinie Iluzjon, 17 czerwca o godzinie 20.00, sala im. Stefana Dembego, Biblioteka Narodowa , Al. Niepodległości 213. Bilety tylko po 5 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.