Facebook Google+ Twitter

Warszawskie lato 2010 - oferta dla aktywnych

Sport to zdrowie - to wie każdy. Czas zastosować wiedzę w praktyce. Warszawa proponuje kilka aktywnych imprez podczas letnich miesięcy.

LaPlaya. / Fot. materiały organizatora

Bezpłatne spływy kajakowe w każdy weekend lipca


To okazja, by zmierzyć się z potęgą Wisły, ale także, by podziwiać panoramę stolicy z niecodziennej perspektywy. Tylko do 25 lipca można wziąć udział w bezpłatnej kajakowej wyprawie po Wiśle - informuje serwis nasze miasto
W spływie może uczestniczyć każdy, kto ukończył 18 lat. Trzeba być też zdrowym, co potwierdza się oświadczeniem. Spływ trwa około sześciu godzin, do przepłynięcia jest ponad 11 kilometrów, ale płynie się z nurtem rzeki i tylko ostatnie 3,5 kilometra w Kanale Żerańskim trzeba wiosłować.

3. Samba Festival


Samba Festival po raz trzeci rozgrzeje nadwiślańską plażę. Trzecia edycja Samba Festival jest kontynuacją ubiegłorocznego festiwalu, który sprawił, iż warszawska La Playa Music Bar po raz kolejny stała się mekką brazylijskiej kultury. Ogromny sukces frekwencyjny poprzednich edycji utwierdził w przekonaniu, iż Polacy potrafią i uwielbiają bawić się przy gorących rytmach brazylijskich. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom bardzo licznej rzeszy zwolenników kultury brazylijskiej w Polsce, w 2010 r. specjalnie na Samba Festival organizatorzy zaprosili liczne gwiazdy, za sprawą których trzydniowy festiwal wpisze się jeszcze trwalej w kalendarz lipcowych wydarzeń w Warszawie.
16-18 lipca 2010 -warsztaty samby i perkusyjne
17 lipca, godz. 20.00 -Samba Party w Warszawskiej La Playa Music Bar
Więcej informacji: nasze miasto

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.