Facebook Google+ Twitter

Warszawskie radio KiS szuka młodych radiowców

Młode, dynamiczne radio warszawskie poświęcone kulturze i sztuce poszukuje wolontariuszy do współpracy.

 / Fot. Radio KiSRadio KiS (Kultura i Sztuka) to internetowa stacja o profilu kulturalno-społecznym, z dużym udziałem audycji mówionych. Na profil muzyczny składają się starannie dobrane utwory z pogranicza rocka, jazzu, chilloutu, soulu i muzyki instrumentalnej. Unikatową propozycję programową gwarantuje szeroka rozpiętość tematyczna późnopopołudniowych i wieczornych audycji poświęconych bluesowi, rockowi, poezji śpiewanej, folkowi czy muzyce elektronicznej, nie zamykając się na inne gatunki muzyczne.
- Odwołujemy się do osiągnięć tradycyjnego, dobrego radia, instytucji, którą cechuje szacunek wobec słuchaczy i wykonawców, która wzmacnia niepowtarzalną więź między nadawcą a odbiorcą, traktowanym indywidualnie, która buduje zaufanie i dialog. Pięknym słowem i muzyką współtworzy rzeczywistość - mówi twórca Radia KiS Andrzej Kopczyński.
Oferta programowa obejmuje także audycje słowno-muzyczne poświęcone kulturze i sztuce (książka, kino, teatr, wystawy, wydarzenia artystyczne miasta), tworząc rzetelny dział publicystyki i promocji kulturalnej, budowany zarówno przez osoby znane i doświadczone w mediach ogólnopolskich, jak również przez studentów warszawskich uczelni biorących udział w projekcie.
Praca w radiu może stać się wielką przygodą bądź początkiem trwałej fascynacji i wyborem profesji na całe życie. Radio bowiem, mimo przewagi we współczesnej kulturze obrazu nadal jest medium ciepłym, nawiązującym bliski kontakt ze słuchaczem.
Osoby, które zgłoszą się do współpracy otrzymają możliwość przeszkolenia radiowego na profesjonalnym sprzęcie, poznają tajniki prasy w studio, a także w szansę samodzielnego prowadzenia audycji.
Radio to wymarzone medium dla osób dynamicznych, kreatywnych, mających coś do powiedzenia o otaczającym ich świecie i chcących zarazić swoją wizją świata jak najwięcej osób.
Radio mieści się w budynku Domu Kultury Świt w Warszawie. Kontakt możliwy jest przez stronę: http://www.radiokis.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.