Facebook Google+ Twitter

Warszawskie Street Party 2008

Dzisiaj ulicami stolicy przeszła kolorowa parada. Już drugie Street Party odbyło się pod hasłem "Warszawa Bez Granic", promujące otwartość na inne kultury. Impreza zgromadziła tłumy warszawiaków.

1 z 23 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Warszawskie Street Party przeszło ulicami Warszawy. Fot. Lucyna Rozlatowska
Warszawskie Street Party przeszło ulicami Warszawy. Fot. Lucyna Rozlatowska

Wybrane dla Ciebie:


Informacje z regionu
mazowsze.naszemiasto.pl


Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

+ Cudowne dziewczyny i cudowne stroje. Istna feria kolorów. Ot taki spóźniony nieco karnawał. Dobrze, że chociaż nie czekano do pierwszych przymrozków.
A Moja Piękna, jak to zobaczyła, to wypuściła z rąk ściereczkę do kurzu, z którą się prawie nigdy nie rozstaje, podkasała fartuch kuchenny, co w nim prace obiadowe odprawia i tanecznym krokiem wtoczyła się do stołowego, gdzie ja właśnie odpoczywałem. Otóż bujna wyobraźnia podsunęła Jej myśl odważną, żeby kiedyś wziąć udział w takim ulicznym pochodzie tanecznym. Wtedy ja spokojnie odłożyłem gazetę, którą niedbale przeglądałem w poszukiwaniu prawdy o świecie i mówię Jej, że drzwi są zawsze przed nią otwarte i z wolności wyboru powinna skorzystać. Podkreśliłem, że jest kobietą nowoczesną i prawa swoje zna, więc droga wolna. A ona wtedy na to, że chętnie by poszła na taki karnawał, ale obawia się w egzotycznym stroju z licznymi wycięciami i obcisłościami czuła by się trochę nieswojo. Potem zaczęła narzekać, że ciało by jej po bokach zbyt wyłaziło i że ramiona ma zbyt pełne jak na tancerkę egzotyczną. Słowem, same przeszkody. Więc postraszyłem ją, że jak się nie zdecyduje, to ja osobiście wezmę udział w imprezie i wystąpię w roli tancerza charakterystycznego. Niech sobie niewiasta nie myśli, że mężczyzna to taki zimny drań, który już niczego nie potrafi. Zacząłem już nawet czynić pierwsze przygotowania: zakupieniem stanik sportowy, bo jak podskakuję w tańcu to pierś mi zbyt faluje ku górze i to mnie rozprasza. A gdyby coś nie wyszło, to w ostateczności wystąpię w tańcu lotosu, bo zawsze dobrze mi wychodziło siedzenie na ziemi w trudnej pozycji w rytm bębenków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A mówiłam znajomemu z zagranicy , że musi przyjechać do POlski zobaczyć ulice pełne polskich dziewczyn . Teraz nie musi , ha! Teraz będzie oglądał tę galerię! ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

aaa...;-) plusssssssss......

Komentarz został ukrytyrozwiń

kurczę, a ja gdzie byłam dziś???

aaaa no tak, na Bemowie, no trudno;/ za to dla ciebie plus

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 31.08.2008 22:28

Czasami takie zdjęcia mogą przyprawić o zawrót głowy lub o zawał - czy jest na sali lekarz? :D
BOSKIE !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajnie i kolorowo, ale jakos momentami strasznie kiepska, a do tego czasem zal poucinanych rak i nog. Nie mniej - na plus (+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

kolorowo i kuso :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

naprawdę kolorowa, od tych kolorów poprawił mi się humor, dziękuję! :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lucy, to była ironia :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.