Facebook Google+ Twitter

Warszawskie Targi Rema Days 2013

Firma GJC Inter Media już IX raz w dniach 6 do 9 lutego na terenie Centrum Targowego „Expo XXI” w Warszawie zorganizowała imprezę promującą nowoczesne technologie do produkcji gadgetów i współczesnych materiałów do ich realizacji.

Zaproszenie i logo imprezy. / Fot. scanIdea organizacji targów branży reklamowej prezentujący oferty polskie i zagraniczne jest słuszna chociaż to temat trudny szczególnie obecnie w dobie kryzysu.

Targi Rema Days co roku skupiają wystawców profesjonalistów działający w wielu tematach reklamy i poligrafii. Przedstawiono najnowsze propozycje firm realizujące
swoje zadania w sektorach:
- GiftsWorld,
- TechnologyPark,
- Out&Indoor,
- PrintShow.

Ogłoszono listę nagrodzonych firm w II Edycji konkursu o „Medal Targów Reklamy i Poligrafii Rama Days” zakresie innowacji:Nagroda za innowacje. / Fot. scan

Medale złote otrzymały firmy: Trodat Polska Sp.zoo Warszawa za „Laser Trotec Promarker”, Océ - Poland Ltd. Sp. zoo Warszaw i Canon Group – „Océ Arizona 480 GT”.

Medale srebrne otrzymały firmy: SERON sp.j. Zbydniów - „Drukarka Solwentowa Seron 1800s”, Alma Trend Sp.zoo Katowice - „Drukarkę kolorową LED C711WT/ES7411WT”, PLOCAD Biuro Handlowe Wrocław - „Ploter Canon imagePROGRAF 8400” i „Ploter Canon imagePROGRAF 6450SP”.

Medale brązowe otrzymały firmy: API PL Sp.zoo Rąbień - „EPSON SureColor SC-S 70610”, SERON sp.j. Zbydniów - „Plotery Laserowe Seron” (grupa urządzeń) i Frezarkę Cutter - „Cnc Seron”, KML Solutions Sp.zoo Warszawa - „ROLAND SolJet PRO XR-640”, RMI Systemy Laserowe Gdynia - „Zestaw RMI U-15” z automatycznym podajnikiem do długopisów.

Tradycyjnie było wielu odwiedzających nie zawsze związanych tematycznie z tą imprezą, a zachowywali się jak typowi „odkurzacze”. Statystyki już wskazały, że imprezę odwiedziło ok. 10.000 osób.

Natomiast mając na uwadze przepisy ppoż. i BHP są pewne zastrzeżenia - z uwagi, że zawsze przy takiej imprezie jest nagromadzenie bardzo dużo środków łatwopalnych, chemicznych co stwarza zagrożenia, tak dla wystawców jak też odwiedzających.

Propozycja dla poznańskich organizatorów, aby przeanalizowali czy nie warto przenieść imprezę Rama Days 2014 w Warszawie do Hali Wystawienniczej przy ul. Marsa na dzielnicy Warszawa - Wawer, gdzie jest łatwe dojście dla pieszych, dobry dojazd przy pomocy komunikacji autobusowej i kolejowej. Ponadto znajdują się odpowiednie parkingi koło tej hali.

Szkoda, że tego typu impreza odbywa się tylko raz w roku na terenie Polski i tylko w Warszawie, mimo, że największy potencjał krajowy jest na terenie Polski południowej, a na terenie Krakowa powstają nowoczesne hale wystawiennicze np. EXPO Kraków Firmy Targi w Krakowie.

Właśnie wymieniona firma krakowska organizuje na jesieni już od wielu lat jedne z największy Targów Książki i inne imprezy targowe, a brak Targów „Cracovia Rema Days”.

(materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.