Facebook Google+ Twitter

Warszawskie Targi Turystyczne Lato 2012 zakończone

Trzydniowe Targi Turystyczne Lato 2012 w warszawskiej dzielnicy Wawer już przeszły do historii. W dniach 20-22 w nowej hali po raz 17. odbyła się bardzo ważna dla branży turystycznej „Gala ofert turystycznych”.

Ekipa organizacyjna Targów Lato 2012 / Fot. Fot.Henryk Czechowski Niestety tę branżę również dotknął kryzys finansowy. Wielu tradycyjnych wystawców musiało zrezygnować uczestniczenia w imprezie z powodów finansowych.

Targi podzielono na dwie imprezy: główną, czyli XVII Targi Turystyki i Wypoczynku oraz organizowaną po raz pierwszy imprezę pod nazwą: Targi Produktów Regionalnych.

Na targach krajem partnerskim był słoneczny Egipt. Wśród wystawców zagranicznych, którzy posiadali stoiska narodowe, znaleźli się oferenci z: Polski, po raz pierwszy z Azerbejdżanu, Belgii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Dominikany, Kuby, Litwy, Łotwy, Norwegii, Peru, Turcji, Węgier i Włoch.

Dyrektor Międzynarodowych Targów Polska / Fot. Fot.Henryk Czechowski Z polskich wystawców najładniejsze Władze na otwarciu Targów Lato 2012 / Fot. Fot.Henryk Czechowski stoiska prezentowało Mazowsze, Śląsk oraz Pomorskie. Wielu krajowych wystawców woli prezentować się na samodzielnym stoisku niż na regionalnych, ponieważ własne stoisko daje możliwość prezentacji także danego miasta, biura podróży, hotelu.

Bardzo ciekawe było tradycyjnie stoisko wydawnictwa Wiadomości Turystycznych z Warszawy. Odwiedzający targi i wystawcy cały czas je oblegali.

Tylko dwa materiały promocyjne z Krakowa / Fot. Fot.Henryk CzechowskiNiestety słabo prezentowała się oferta Krakowa, który przyjechał na targi z zaledwie trzema broszurami - materiałami promocyjnymi. Małopolskie stoisko było nieciekawe; ciasne powierzchnie oraz nieefektowna reklama nie przyciągały uwagi. Ciekawie prezentowali się za to wystawcy z Bochni, Tarnowa, Suchej Beskidzkiej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.