Facebook Google+ Twitter

Warszawskie teatry oferują dziś wieczorem niespodzianki

Dla wszystkich zmęczonych marszami i wiecami, stolica ma na dzisiejszy wieczór interesującą propozycję teatralną. Po raz drugi, w ramach Teatralnego Nokturnu, większość teatrów warszawskich otwiera swe podwoje dla miłośników sceny.

Warszawa, PKiN/AKPA Ponad dwadzieścia teatrów zaprasza na spektakle i imprezy towarzyszące. W większości organizatorzy zapowiadają wstęp wolny, tylko w niektórych przypadkach konieczne będzie wykupienie wejściówek w kasie teatru.

Jak wynika z oferty, każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż w imprezie wezmą udział teatry o zróżnicowanym repertuarze; m.in.: Teatr Ateneum, Powszechny, Współczesny, Rozmaitości, Na Woli, Polonia, Komedia, Rampa, Roma, Montownia, Stara ProchOFFnia.

Szczególnie warto polecić propozycję Teatru Powszechnego, w którym o 21.30 rozpocznie się próba otwarta spektaklu w reż. Łukasza Kosa, na podstawie tekstu Witkacego pt. "Nadobnisie i koczkodany". W Teatrze Na Woli także o 21.30 pasjonaci pantomimy mogą dołączyć do aktorów i poznać tajniki sztuki teatralnej.

Szczególnie rozbudowaną ofertę przygotował Teatr Studio, który już o 18.30 muzyką w wykonaniu góralskiej kapeli, zaprosi na spektakl "Filozofia po góralsku" wg ks. Józefa Tischnera. Początek spektaklu o godzinie 19.00. W przerwie przedstawienia zaplanowano spotkanie z aktorami i poczęstunek (oczywiście kuchnia góralska). Na zakończenie, ok.23.00 artyści ponownie zapraszają na spotkanie.

szczegóły: www.um.warszawa.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.