Facebook Google+ Twitter

Warszawskie Turnieje Delta Cup, czyli kolejne pokolenia na stołecznych halach

Wraz z powrotem piłkarzy na naturalne boiska, zakończyła się tegoroczna edycja Warszawskich Turniejów Delta Cup. Obecnie czas na podsumowania i planowanie kolejnych imprez.

Warszawskie Turnieje Delta Cup / Fot. K. TrzeciakowskiZa oknami słońce, a na naturalne boiska wróciły młodzieżowe zespoły piłkarskie. W związku z tym nadszedł czas podsumowań tego wszystkiego, co wydarzyło się podczas ubiegłej już zimy 2011/2012. Dużym zainteresowaniem, jak co roku, cieszyły się Warszawskie Turnieje Delta Cup.

Kolejny, bo już siódmy rok, Klub Sportowy Delta Warszawa organizował turnieje pod nazwą Delta Cup. W zimie 2011/2012 zorganizowanych zostało dwanaście imprez, podczas których rywalizowały drużyny złożone z chłopców urodzonych w 2000, 2001, 2002 i 2003 roku.

Tej zimy organizatorzy zatrzymali się na 66. turnieju, jednak już zaplanowane są kolejne dwie imprezy, które rozegrane zostaną w maju i czerwcu tego roku. Wedle jeszcze nieoficjalnych informacji, ustalane są właśnie szczegóły turniejów, które odbędą się na przełomie 2012 i 2013 roku.

Warszawskie Turnieje Delta Cup / Fot. K. TrzeciakowskiWarto podkreślić iż Delta Warszawa organizuje Warszawskie Turnieje Delta Cup od 2005 roku. Jako pierwsze rywalizowały w nich zespoły złożone z chłopców urodzonych w 1992 i 1994 roku zatem z zawodników, którzy właśnie wkroczyli bądź wkraczają w szeregi zawodowej, seniorskiej piłki nożnej. Obecnie w turniejach Delta Cup biorą udział chłopcy o 10 lat młodsi, którzy są dopiero na początku swojej kariery piłkarskiej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.